فرماندار ویژه گنبدکاووس از برخورد قانونی با مالکین تالارهای پذیرایی متخلف در این شهرستان خبر داد.

برخورد قانونی با مالکین تالارهای متخلف
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس و رئیس ستاد مقابله با کرونای این شهرستان گفت: دستور برخورد سریع و قانونی با مالکین تالار‌های پذیرایی که بی توجه به هشدار‌ها و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونای شهرستان با برگزاری مراسمات عروسی در تالار‌های خود، سلامتی شهروندان را به چالش کشیده و زحمات کادر درمانی و تمام نیرو‌های درگیر در بحث پیشگیری و کنترل این بیماری در ماه‌های اخیر را بی اثر می‌کنند صادر شد.

با توجه به روند افزایشی ابتلا به کرونا و وضعیت قرمز این شهرستان و با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر، چند روز پیش محدودیت‌های مانند، لغو برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی، تعطیلی امامزاده یحیی ابن زید (ع)، مساجد و حوزه‌های علمیه اهل تسنن و تشیع، تعطیلی بازار هفتگی (جمعه بازار) تعطیلی میدان دام گنبدکاووس ،اعمال شد.

همچنین مواردی مانند، تعطیلی گیم نت ها، پارک‌های بازی و مینی پارک‌های کودکان، تعطیلی تالار‌ها وتعطیلی رستوران ها، کافه‌ها و کافه باغ‌ها در گنبدکاووس اعمال شد.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دستورات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا، با حمایت کامل قوه قضائیه لازم الاجرا و تخطی از این مصوبات شامل برخورد‌های قانونی خواهد بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار