مهمترین اخبار حوادث روز گلستان را در این بسته خبری بخوانید.

از کشف اسپیلت‌های قاچاق در کردکوی تا پلمب ۲۸ قلیان خانه
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهمترین اخبار حوادث گلستان را در این بسته خبری بخوانید.
 
کشف ۸ فقره انواع سرقت در آزادشهر
 
سرهنگ سید داوود حسینی فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: در راستای افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان و به منظور شناسایی و برخورد با متهمان و سارقان سابقه دار، تشدید فعالیت‌های انتظامی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی پس از انجام کار اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند ۳ سارق را در این زمینه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: در تحقیقات تخصصی بعمل آمده متهمان چاره‌ای جز اعتراف به سرقت نداشتند و به ۸ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
 
کشف ۱۳ دستگاه کولر اسپیلت قاچاق در کردکوی
 
سرگرد اسماعیل تازیکی نژاد جانشین فرمانده انتظامی کردکوی گفت: در اجرای طرح مبارزه با ورود کالای قاچاق، ماموران پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند تعداد ۱۳ دستگاه کولر اسپیلت قاچاق را از یکی از انبار‌های سطح شهرستان کشف کنند.

این مقام انتظامی افزود: ارزش اسپیلت‌های قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی کردکوی با اشاره به اینکه قاچاق کالا، آثار سوء فراوانی بر اقتصاد جامعه دارد، گفت: پدیده قاچاق فرصت فعالیت در یک فضای سالم اقتصادی را از ما می‌گیرد و روحیه‌ی کار، تلاش و تولید جامعه را سست می‌کند.
 
پلمب ۲۸ قلیان سرا در گلستان
 
سرهنگ رضا محمودی رئیس پلیس امنیت گلستان گفت:با شیوع مجدد ویروس کرونا از ابتدای خرداد ماه سال جاری طرح تشدید برخورد با ارائه قلیان در قهوه خانه و سفره خانه‌های سنتی به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت.

او افزود: علاوه بر اعزام تیم‌های مستقل به مراکز مربوطه، گشت‌های مجزا به همراه ماموران مرکز بهداشت به صورت شبانه روزی برخورد قاطع و قانونی با مراکز مذکور را در دستور کار قرار دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گفت: در همین راستا و به منظور دفاع از سلامت شهروندان، ۲۸ قلیان سرا و سفره خانه متخلف پلمب شدند.

او گفت: چنین طرح‌هایی تداوم داشته و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از موارد مشکوک مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار