مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان با اشاره به خدمات بنیاد برکت به زوج های نابارور روستایی، گفت: ۲۰ نوزاد در گلستان با حمایت این طرح متولد شدند.

خدمات بنیاد برکت به زوج‌های نابارور روستایی/تولد۲۰ نوزاد درگلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمدمهدی سلمان زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: طرح بیمه برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از سه سال گذشته در کشور آغاز به فعالیت کرده اما این طرح در گلستان تازه شروع شده است.

وی افزود: این طرح با نگاه حمایتی در حوزه بیمه‌ای در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور برای حل رفع دغدغه‌های مردم ایجاد شده است.

سلمان زاده تحت پوشش قراردادن هزینه‌های درمان ناباروری را یکی از زمینه‌های ورود بیمه برکت برشمرد و گفت: زوج‌هایی که در مناطق محروم مشکلات مالی داشته و نمی‌توانند هزینه‌های سنگین درمان ناباروری را پرداخت کنند در قالب بیمه برکت به مراکز طرف قرارداد ما معرفی و تحت درمان قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: در کل کشور ۷۰۰ نوزاد با حمایت این طرح متولد شده و این عدد در گلستان ۲۰ نوزاد است و تعدادی هم در شرف تولد هستند.

سلمان زاده همچنین به طرح برکت مهدوی اشاره کرد و گفت: طی این طرح با بهزیستی تفاهمنامه ای منعقد شده تا ۲۰۰ هزار یتیم بهزیستی در کل کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر و حوادث قرار بگیرند.

وی بیان کرد: طرح بیمه حوادث و آتش سوزی هم از دیگر طرح‌های ستاد بوده که تفاهمنامه آن در گلستان منعقد و دهیاران و بخشداران در حال تهیه لیست‌ها هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار