مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گلستان از بین دانشجویان فعال در رشته‌های مختلف عضو می‌پذیرد.

سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گلستان عضو می‌پذیرد
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، علیرضا سعیدی مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد گلستان از فعالیت و عضو گیری این سازمان خبر داد و گفت: سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد گلستان با هدف فراهم کردن زمینه برای رشد و شکوفایی استعداد‌ها و توانمندی‌های دانشجویان و همچنین مشارکت آنان در فعالیت‌های تیمی و اجرایی اقدام به عضو گیری دانشجویان فعال می‌کند.

او افزود: از اهداف و برنامه‌های مهم این سازمان ارائه راهکار و ایده متناسب با پدیده‌ها و مسائل روز جامعه در راستای مرتفع سازی و حل مشکلات در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... است.

سعیدی ادامه داد: به کارگیری و هدایت نیروی خلاق و پویا، فکر و اراده پرانرژی دانشجویان در زمینه‌های مختلف همواره از دغدغه‌های سازمان دانشجویان است که قطعا می‌تواند به عنوان پیشران در حل معضلات اجتماعی، عرصه‌های سازندگی، تقویت و غنای فرهنگی و هنری نقش بسزایی را ایفا کند.

او گفت: حاصل گرد هم آوردن و تجمیع خرد جمعی، اتخاذ تصمیم درست و ارائه راهکار مناسب در موقعیت‌های حساس را در پی دارد که این امر در تحقق جهش تولید نیز نقش تعیین کننده و کلیدی خواهد داشت.

او افزود: سازمان دانشجویان بستر بسیار مطلوبی برای فعالیت دانشجویان پویا در زمینه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری است، اجرای برنامه‌های متعدد در قالب‌های جشنواره، نشست‌های تخصصی، کارگاه و سمینار در حوزه‌ها و رشته‌های مختلف در سطح استانی و کشوری از قبیل فعالیت‌های این سازمان است.
سعیدی گفت: برای اعضای سازمان دانشجویان همواره مزایای ارزشمندی در نظر گرفته شده است که قطعا می‌تواند در حین تحصیل و بعد از فارغ التحصیلی برای آن‌ها مثمر ثمر باشد، بهره مندی از دوره‌های مهارت افزایی و توانمندسازی به صورت رایگان و معرفی به مراکز مختلف جهاد دانشگاهی برای برخورداری از تخفیف دوره‌های آموزشی از جمله این مزایاست.

سعیدی گفت: دانشجویان در طول دوره عضویت تجربه و مهارت در زمینه کار تیمی و اجرایی را کسب خواهند کرد. همچنین امکان کارورزی در مراکز جهاددانشگاهی در رشته‌های مختلف برای اعضا فراهم می‌گردد. اعضای هیئت علمی ودانشجویان عضو سازمان از مزایای تخفیف جهت چاپ کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی برخوردار خواهند بود.

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان افزود: از ویژگی‌های مهم و شاخص سازمان دانشجویان اجرای ایده‌های برتر اعضا و سعی و تلاش در ایجاد بستر برای تحقق آنان در حوزه‌های مختلف است، همچنین در انجام پروژه‌های تحقیقاتی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ... دانشجویان مشارکت داده می‌شوند و عواید مادی و معنوی این برنامه‌ها متوجه آنان خواهد بود.

وی درباره نحوه عضویت گفت: دانشجویان فعال و علاقه‌مند در رشته‌ها و مقاطع مختلف می‌توانند جهت ثبت نام و تکمیل فرم عضویت به وب سایت www.studentcity.ir مراجعه کنند، برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام حضوری به جهاددانشگاهی واحد استان گلستان مراجعه و یا با شماره تلفن: ۰۱۷۳۲۲۴۹۹۳۷ تماس بگیرند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار