مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان به همراه فرماندار و شهردار گمیشان امروز دوشنبه با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) به سوالات اهالی این استان پاسخ دادند.

چهار مدیر گلستان در سامد به درخواست‌های مردم رسیدگی کردند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، بخش عمده مراجعات و تماس های تلفنی شهروندان گلستان مربوط به چگونگی دریافت وام روستایی، مشکلات مناطق سیل زده و زلزله زده و الحاق زمین به بافت روستایی بود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان در پایان حضور در مرکز سامد به خبرنگار ایرنا گفت: بیشتر سوالات طرح شده روستائیان در حوزه بنیاد مسکن استان مربوط به نحوه دریافت وام مقاوم سازی، تامین زمین برای ساخت خانه، عمران روستا و الحاق زمین به بافت روستا بود.

به گفته سید محمد حسینی از ابتدای امسال بیش از ۵۷۰ روستایی با مسوولان بنیاد مسکن استان در مرکز سامد برقرار و مورد راهنمایی قرار گرفتند.

شبکه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ( سامد) سامانه‌ای که است که مردم از طریق آن و بدون واسطه با شماره‌گیری تلفن ۱۱۱، مشکلات و خواسته‌های خود را با مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در میان گذاشته و از طریق دریافت کد رهگیری نتیجه مطالبات خود را پیگیری می‌کنند.

شورای عالی اداری کشور در یکصد و شصتمین جلسه خود در سال ۹۲ با پیشنهاد مشترک نهاد ریاست جمهوری و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، به استناد ماده ۱۱۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، "نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد" را تصویب کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار