برگزاری جلسه هفتگی روسای ادارات در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان، جلسه  هفتگی روسای  ادارات  با ذکر یاد و نام خداوند متعال  باحضور  کلیه روسای  ادارات  این شرکت  درمحل دفتر مدیریت شرکت  برگزار شد. 

ابتدا مدیر شرکت ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه، مروری  بر مجموعه اقدامات انجام شده داشته  و در ادامه مدیر شرکت تصویر کلی و همه جانبه در برنامه های جاری شرکت  داشت و تاکید کرددر ادامه  افزود: با توجه به حساسیت امر و نقش  این شرکت ، ضرورت دارد در کشت محصولات پائیزه تمام توانمندی و امکانات شرکت برای تهیه و تدارک نهاده ها و توزیع به موقع آنها در  فصل مصرف به خدمت گرفته شود تا انشاء الله کمبودی در این  بخش مشاهده نگردد.

همچنین باید در بخش بازاریابی  و فروش کود های غیر تکلیفی باید تمام تلاش  خود را بکار گرفته و محصولات شرکت های تولید کننده را بدرستی  به کارگزاران معرفی گردد  تا زمینه  فروش این کود های در عرصه کارگزاری فراهم گردد.

وی تاکید کرد: این شرکت با در اختیار داشتن شبکه فروش منسجم در استان باید  تلاش نماید که محصولات شرکت های تولید  کنند در قالب عقد تفاهم نامه با دفتر مرکزی شرکت که دارای مجوز ثبت کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب کشور می باشند را در شبکه خود توزیع نموده تا هر گونه خلاء کودی در گرو ه میکرو و ماکرو دراستان مرتفع گرددهم چنین تاکید داشت  باید  بر ثبت توزیع و فروش کودهای کشاورزی در سیستم  هوشمند نهاده های کشاورزی و سایر سامانه های ایجاد شده توسط وزارت جهادکشاورزی اهتمام داشته و مراقبت  گردد تا به روزرسانی و ثبت اطلاعات به موقع انجام گردد. 

وی همچنین  بر فرازی  از منویات  مدیر عامل محترم  شرکت  که بیان داشتند که همه مدیران استانی را مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی در استان خود خوانده و از آن ها خواستند تا از همه تولیدکنندگان کودهای کشاورزی در استان خود بخواهند  برای همکاری با شرکت و حضور در این طرح اعلام آمادگی و مشارکت نمایند.

درادامه افزود :" سامانه نوین  توزیع و فروش نهاده های کشاورزی(یارگر)"  با حضور ریاست سازمان و مدیران بخش کشاورزی استان رونمایی شد شود این مهم  به عنوان سیستم آنلاین حوزه کشاورزی  مدیریت هوشمند تامین، توزیع و مصرف نهاده‌های کشاورزی را انجام می‌دهد. مورد تاکید ریاست محترم سازمان می باشد  تا در اسرع وقت نسبت به راه اندازی خرید و کلیه فرآیند های الکترو نیکی آن باهماهنگی مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستانها  به نحو شایسته  ای انجام گیرد.

و خاطر نشان کرد : این شرکت در سه شاخص که  حائزکسب رتبه برتر کشور شده است که به مواردی از قبیل  نظام کنترل کیفی نهاده های کشاورزی،  توزیع کود های تکلیفی و کمیسیون معاملات اشاره کرد. 

و اضافه کرد تلاش همه ، باید در راستای اهداف تعیین شده و سرلوحه قراردادن منویات مدیرعامل محترم شرکت و اعضاء محترم هیات مدیره  باشد تا جایگاه این شرکت  به بالاترین سطح ارتقاء   یابد  ودرخاتمه موفقیت این شرکت در شاخص های مذکور را مرهون زحمات همه همکاران دانستند . 

ادامه این جلسه مدیر شرکت ، ورود کودهای بی کیفیت را از جمله مشکلات توزیع کود خارج از شبکه برشمرد و تصریح کرد: به منظور مقابله با عاملین توزیع غیر مجاز کود بازدیدهای دوره ای و منظمی از انبارهای کود سطح استان و فروش کود در بازار های محیطی و خارج از شبکه توسط اکیپ های نظارتی باید حساسیت و دقت بیشتری انجام می گیرد.  

در ادامه جلسه روسای ادارات به تبیین برنامه ها و مشکلات مرتبط با حوزه کاری خود پرداختند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار