فرمانده سپاه نینوای گلستان در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با ایشان گفت: مراقب تحریف دفاع مقدس در جامعه باشیم ودفاع از آرمان های دفاع مقدس و انقلاب بر دوش همه ماست و باید همه ما در تبیین واقعیت های دفاع مقدس بکوشیم.

مراقب تحریف دفاع مقدس در جامعه باشیم
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، سردار ملک شاهکویی در این جلسه اظهار کرد: دفاع مقدس در شرایطی رقم خورد که انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود و هنوز درگیر مسائل داخلی بودیم و  منافقین و تجزیه طلبان با خرابکاری مدام مشکل ایجاد می کردند.
سردار ملک شاهکوهی ادامه داد: یکی از معجزات انقلاب اسلامی با دم مسیحایی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تاسیس سپاه و بسیج بود و اگر حضور شکوهمند مردم و رهبری های امام راحل نبود، پیروزی در جنگ میسر نبود.
وی بیان داشت: کشور در شرایط تحریم و دفاعی به سر می برد و در این میان نقش تلاش جهادی مدیران بسیار در توسعه و پیشبرد اهداف انقلاب و دفاع مقدس مهم و موثر است. 
سردار ملک با اشاره به تفاهم نامه قرارگاه خاتم الانبیاء با شرکت آب منطقه ای در ساخت طرح های مهم و زیربنائی استان گفت: زیرساخت های استان مشکل دارد و ما نیز به جد پیگیرساخت و اتمام پروژه های زیربنائی استان توسط قرارگاه خاتم هستیم. 
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان نیز در این جلسه با بیان اینکه ما قدمی از آرمان های دفاع مقدس و انقلاب عقب نشینی نمی کنیم، گفت: همه ما خاطرمان هست که چه روزهای سختی را در جنگ پشت سر گذاشتیم و با چه سختی ای پیروزی نصیب ملت ایران شد. 
مهندس سید محسن حسینی اظهار کرد: استکبار جهانی می خواهد دوباره ما را نوکر خود کند و80 سال دیگر هم دنبال این است که مارا وابسته خود کند ولی از 40 سال پیش که طعم استقلال و جمهوری اسلامی را چشیده ایم به هیچ عنوان نه ما و نه فرزندان ما تن به وابستگی به استکبار جهانی نمی دهیم. 
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان افزود: نگاه ما به بحث بسیج بسیار ویژه است و برنامه های بسیاری را در جهت تحقق اهداف بسیج و پویایی بیشتر در شرکت آب منطقه ای گلستان داشته باشیم. 
گفتنی است در این مراسم حکم فرماندهی بسیج پایگاه کوثر شرکت آب منطقه ای گلستان توسط سردار ملک شاهکویی به مهندس حسینی اهدا شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار