مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان :

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: خدمات نویسندگان، محققان و مولفان حوزه دفاع مقدس کمتر از رشادت رزمندگان جنگ تحمیلی نیست.

خدمات نویسندگان حوزه دفاع مقدس کمتر از رشادت رزمندگان نیست

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ همزمان با هفته دفاع مقدس، مولفان و فعالان مجازی حوزه ایثار و شهادت استان گلستان با حضور ویدئو کنفرانسی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شدند.

در این مراسم از تلاش ۲ پژوهشگر و محقق، یک نویسنده، سه خبرنگار و یک عکاس حوزه ایثار و شهادت استان گلستان در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در این مراسم گفت: خدمات نویسندگان، محققان و مولفان حوزه دفاع مقدس کمتر از رشادت رزمندگان جنگ تحمیلی نیست.

اسرافیل وزیری بیان کرد: این تلاش ها بدلیل تاثیرگذاری در انتقال فرهنگ و درس‌های دوران دفاع مقدس به نسل آینده مهم و قابل تحسین است.

در این مراسم از مجید میهن دوست خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، عبدالجواد عموزادخلیلی پایگاه خبری گلستان ما، محمدصالح افتخاری پایگاه خبری البرز گلستان، فائزه کابلی عکاس باشگاه خبرنگاران جوان، موسی جرجانی و غلامرضا خارکوهی محقق و پژوهشگر حوزه دفاع مقدس و سیدمهدی کریمیان نویسنده چند کتاب مرتبط با دفاع مقدس تجلیل شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار