رئیس سازمان بسیج رسانه‌ استان گلستان گفت: فعالان و اهالی رسانه استان تا ۳۰ آذرماه فرصت دارند تا آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان ۳۰ آذر ۹۹ تعیین شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ میثم قرایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: امسال، ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر به عنوان تنها و قابل اتکاترین جشنواره در حوزه رسانه‌ای استان گلستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره بستر مناسبی برای رقابت و خودارزیابی رسانه‌هاست تا نقاط ضعف و قوت خود را در حوزه اطلاع‌رسانی متناسب با ظرفیت‌های استان تقویت کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان با بیان اینکه " گلستان در مسیر تحول"، رویکرد اصلی ششمین دوره جشنواره ابوذر است، گفت: این جشنواره در دو بخش موضوعات عام و خاص برگزار می‌شود. موضوعات عام شامل تحول در حوزه‌های فرهنگی و هنری، امنیتی، اجتماعی، فنی و مهارتی، بهداشت و سلامت، ورزشی، اقتصادی و معیشتی، آموزشی، صنعتی، قضایی و حقوقی و اداری است.

وی اضافه کرد: در بخش موضوعات خاص علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را درباره " چهل سالگی دفاع مقدس" و در محورهای افتخارات فرهنگی دفاع مقدس، روایتگری، مستندات و خاطره نویسی، " تکانه‌های جهش تولید در استان" درباره اقدامات و فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای حقوقی و حقیقی در استان و " رسانه در آینه رسانه" که به بررسی وضعیت رسانه‌های استان، گام‌های همسویی رسانه‌های استان و اصالت‌ها و رسالت‌های رسانه‌‌ای به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

قرایی گفت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بخش‌های خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس، نماهنگ، موشن گرافی و فیلم کوتاه برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: 30 آذرماه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر است که افراد می‌توانند به صورت حضوری به سازمان بسیج رسانه استان مراجعه و یا از طریق فضای مجازی به آدرس sangaremajazi.ir/abozar آثار خود را برای دبیرخانه ارسال کنند.

گفتنی است، اختتامیه ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان در دی ماه امسال برگزار خواهدشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار