فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که از مکتب سردار سلیمانی عشق به ملت را می توان آموخت، گفت: این مکتب باید به نسل جوان انتقال داده شود.

مکتب شهید سلیمانی به نسل جوان انتقال داده شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سردار علی ملک شاهکوهی صبح پنج شنبه در یادواره ۶۰۰ شهید دانش آموز و فرهنگی استان اظهارکرد: تقدیم ۳۶ هزار بسیجی دانش آموز و دانشجو در سراسر ایران اسلامی نشان دهنده غیرتی بی نظیر از افرادی است که در سن کم دغدغه انقلاب و نظام داشتند.

وی با اشاره به سالروز شهادت سردار دل ها، افزود: یکی از درس هایی که در مکتب شهید سلیمانی باید آموخت عشق و علاقه به مردم و خدمت به آنها است.

ملک شاهکوهی خطاب به دانش آموزان گفت: اگر شما آینده سازان ایران اسلامی امروز به لطف خداوند متعال در کمال امنیت و آرامش درس می خوانید مرهون تلاش های شهید سلیمانی و همرزمان ایشان است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان کرد: شهدای که امروز برای آنها یادواره می گیریم اخلاصی فوق العاده در عمل خود به کار بستند که خداوند آنها را برگزید.

وی گفت: به شما فرزندان این آب و خاک توصیه می کنم وصیت نامه شهید سلیمانی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را با دقت مطالعه کنید چراکه فردای ایران متعلق به شما است.

ملک شاهکوهی از مسئولان خواست تلاش کنند تا مکتب شهید قاسم سلیمانی به نسل جوان انتقال داده شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار