امید است خواسته های منطقی فرهنگیان به ویژه در خصوص افزایش سقف وام های خودرو و لوازم خانگی و افزایش مبلغ ارزش افزوده به سهام مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول، در راستای پیگیری حقوقی مطالبات صندوق ذخیره فرهنگیان،  مسئولان ارشد  صندوق ذخیره فرهنیگان، با سید عبداله سیدکتولی مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد دیدار و از برخی پروژه های در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند.

در این نشست که با حضور بهزاد فتحی مدیر امور مالی صندوق ذخیره فرهنگیان و عظمتی مسئول حقوقی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور برگزار شد، سید کتولی  به درخواست ها و مطالبات فرهنگیان در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کرد و گفت: با وجود تلاش هایی که در خصوص رضایت فرهنگیان از این صندوق صورت گرفته، در مجموع رضایت نسبی فراهم نشده است و امیدواریم خواسته های منطقی فرهنگیان به ویژه در خصوص افزایش سقف وام های خودرو و لوازم خانگی و اضافه شدن مبلغ ارزش افزوده به سهام مورد توجه ویژه قرار گیرد.

در پایان جلسه مسئولان صندوق ذخیره فرهنیگان از 22 واحد برج سرمایه که در اختیار صندوق ذخیره فرهنگیان قرار گرفته و همچنین مهمان سرای در حال ساخت این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار