مدیر پژوهش و مطالعه جبهه مقاومت گفت: شهید قاسم سلیمانی نماد و عصاره تمام شهدای دفاع مقدس و دوران جبهه مقاومت است و همه شهدا را باید در وجود سردار سلیمانی خلاصه کرد.

شهید سلیمانی عصاره تمام شهدای جنگ و مقاومت است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مشرق، سردار حمید رستمیان فرمانده سابق لشگر ۲۵ کربلا و مدیر پژوهش و مطالعه پیرامون جبهه مقاومت اسلامی در برنامه سرباز آرامش از رادیو مقاومت گفت: شهید قاسم سلیمانی نماد و عصاره تمام شهدای دفاع مقدس و دوران جبهه مقاومت است و همه شهدا را باید در وجود سردار سلیمانی خلاصه کرد.

وی افزود: ویژگی درونی سردار سلیمانی به مقامی رساند که امروز محبوب دل‌های هم مردم شد. سردار سلیمانی ولایت‌مدار، ولایت پذیر و عاشق ولایت بود، تا جایی که در وصیت‌نامه خود نوشته بود که در سنگ قبرم سرباز ولایت بنویسید.

فرمانده سابق لشگر ۲۵ کربلا بیان کرد: سردار سلیمانی خادم و یاور مردم بود و در هر شرایطی در کنار مردم بود و همین ویژگی سبب شده بود تا محبوب مردم باشد هیچوقت خود را برتر از دیگران نمی‌دانست.

رستمیان در ادامه گفتگ: مشورت پذیری از همه نفرات علی‌رغم مقام والای خود سبب شده بود که حاج قاسم به بهترین تصمیمات برسد و در میدان بهترین تصمیم را بگیرد.

رادیو مقاومت صدای گفتمان و مکتب سلیمانی در سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت است. 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار