حجت الاسلام احمدی گفت: مسئولان نظام باید در تراز جمهوری اسلامی تلاش کنند

مسئولان نظام باید در تراز جمهوری اسلامی تلاش کنند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان در گرگان،حجت الاسلام «احمدرضا احمدی» صبح امروز (یکشنبه 12 بهمن) در مراسم استقبال نمادین از ورود تاریخی امام خمینی (رحمه الله علیه) به کشور که در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد، اظهار کرد:  یکی از پدیده های شگفت تاریخ معاصر انقلاب اسلامی است که به همت مردم و رهبریت ولایت مطلقه فقیه به وجود آمد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان  ادامه داد: انقلاب اسلامی با حمایت مردم از معمار کبیر انقلاب و ایستادگی در برابر طاغوت و تبعیض به پیروزی رسید و امام خمینی (رحمه الله علیه) با سختی فراوان توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

 

 

حجت الاسلام احمدی یادآور شد: دشمن همواره در تلاش بود که مردم ایران زمین سالگرد پیروزی انقلاب را در چهلمین سال نبینند  اما انقلاب اسلامی مسیر خود را بالنده تر طی می کند.

 

 

وی به شاخصه های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: مردمی بودن یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی است و اگر مردم در صحنه باشند انقلاب اسلامی به ثمر خواهد رسید.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: دومین موضوع در انقلاب اسلامی کارساز است تبعید از رهبری انقلاب اسلامی به شمار می رود و مردم با تبعید از رهبری در دفاع مقدس هشت سال در بحرانی ترین شرایط از انقلاب  و کیان نظام دفاع کردند.

 

حجت الاسلام احمدی ابراز داشت: مردم در بحران های مختلف با تبعید از ولایت فقیه انقلاب را حفظ  کردند و یکی دیگر از مواردی که بقای انقلاب را تضمین می کند توجه به معیشت مردم است و مسئولان نظام  باید در تراز جمهوری اسلامی تلاش کنند و مردمی  در انقلاب فداکاری کردند را خالصانه و جهادی با محور تقوا خدمت کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار