به مناسبت گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۲۱ هزار بسته سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد استان گلستان به ارزش ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توزیع می شود.

تشریح برنامه های دهه مبارک فجر کمیته امداد استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: بهره برداری از ۱۳۹ واحد مسکن مددجویی شامل ۱۳۴ واحد روستایی و ۵ واحد شهری با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان و لوله کشی گاز ۲۷۴ واحد مسکونی با اعتبار بالغ بر ۲۷۷ میلیون تومان در دهه مبارک فجر صورت می گیرد.
وی از امضای تفاهم نامه مشترک با بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن وکمیته امداد برای ساخت ۱۰هزار واحد مسکونی درسال ۱۴۰۰  خبر داد.
بابایی با توجه به اهدای ۱۰۰ عدد بخاری در قالب لوازم ضروری منزل به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال افزود: این نهاد در ایام الله دهه مبارک فجر ۱۰۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان شامل کالاهایی همچون  یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون و جاروبرقی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان اهدا می کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: دیدار با خانوده شهدا،دیدار وتجلیل از دخترانی که دلسوزانه ازمادر بیمار وصعب العلاج خود پرستاری می کنند و زنان سرپرست خانوار موفق در باب تحصیل فرزندان ممتاز و موفق، کارآفرین برتر و همچنین تجلیل از دختران ومادران محجبه با محوریت مراکز نیکوکاری از برنامه های فرهنگی کمیته امداد در این ایام است.
وی همچنین از برنامه ریزی و هم افزایی دستگاه ها و نهادهای اجرایی به منظور توزیع ۴۲ هزار سبد غذایی بین مددجویان و نیازمندان گلستانی در دهه فجر امسال به مناسبت چهل و دومین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.
بابایی با اشاره به افتتاح طرح های اشتغالزایی دهه فجر امسال افزود: ایجاد اشتغال برای ۲۰۲ نفر از مددجویان گلستانی ازمحل اعطای تسهیلات اشتغالزایی  با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و افتتاح کارگاه تولیدی پوشاک از محل تفاهم نامه با بسیج سازندگی و استفاده از ظرفیت مراکز ومکان های بلا استفاده سپاه در سطح استان بصورت رایگان به منظور ایجاد کارگاههای اشتغالزایی از اقدامات واحد اشتغال کمیته امداد در ایام الله دهه فجر است.
وی با اشاره به افتتاح ۲۲ مرکز نیکوکاری در دهه فجر امسال گفت:  ۲ مرکز نیکوکاری با رویکرد اشتغال ، یک مرکز با ارائه خدمات مشاوره ومددکاری ، یک مرکز تخصصی خدمات مسکن ، ۲ مرکز دانشگاهی ، یک مرکز تخصصی درمانی و ۱۵ مرکز نیز با محوریت محلات و مساجد به بهره برداری می رسد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار