مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: متاسفانه کشورهای غربی با جاهلیت مدرن خود با نام آزادی از زن استفاده ابزاری می‌کند.

جاهلیت مدرن امروز با نام آزادی از زن استفاده ابزاری می‌کند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گنبدکاووس، حجت‌الاسلام محمد رجنی صبح امروز در جشن میلاد کوثر شهرستان اظهار کرد: در جاهلیت قبل از اسلام دختر وسیله بدبختی و تیره روزی بود و هرکسی متوجه می شد دختر دارد از عصبانیت سیاه شده و دختران را زنده به گور می کردند.
وی تصریح کرد: اسلام به زن و جایگاه او مقام و مرتبه والا داد و ثابت کرد که زن با تقوی و مومن می تواند در کنار مردان از جایگاه والایی برخوردار باشد.
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان گنبدکاووس خاطر نشان کرد: امروز کشورهای غربی با جاهلیت مدرن خود از زن استفاده ابزاری کرده و ارزش زن را بسیار پایین آورده اند.
وی بیان کرد: در جامعه اسلامی ایران مادران شهدا با فدا کردن جوانان خود و همسران با فدا کردن شوهرانشان در راه اسلام نشان دادند که زن می تواند رهرو راه حضرت زهرا(س) باشد.
رجنی گفت: دستاوردهای معنوی کشور ما مانند مادران و همسران شهید و شیرزنانی که در هشت سال دفاع مقدس در کنار مردان مقاومت و ایثار کردند بسیار فراتر از دستاوردهای فناوری و تجهیزات ما در این سالها است.
وی ادامه داد: امروز جهان اسلام نیازمند زنان و مادرانی است که دختران و پسران با ایمان، باحجاب و پاکدامن تربیت کرده و افرادی مانند شهید محسن حججی، سردار سلیمانی و دکتر فخری زاده را تحویل جامعه دهد.
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به ولادت حضرت زهرا(س) بیان کرد: حضرت زهرا(س) به مرتبه ای در اسلام رسیده که در آفرینش همتایی نداشته و سوره ای در وصف ایشان نازل شده است.
مسوول امور بانوان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: جشن میلاد کوثر با همکاری کارگروه بانوان ستاد دهه فجر فرمانداری متشکل از امور بانوان ستاد نمازجمعه، هیات رزمندگان، بسیج دانش آموزی و محلات، بنیاد مهدویت و امور بانوان تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در حاشیه مراسم دست سازه‌های بانوان شهرستان در قالب هنرها و صنایع دستی مختلف به معرض نمایش گذاشته شد.
مهری اسدزاده گفت: در پایان مراسم از  بانوان برگزیده شهرستان در قالب بانوان کارآفرین، بانوان نمونه و مادران و همسران شهید تجلیل شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار