معاون جهاد کشاورزی گلستان خبرداد

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: از هفته آینده مرغ منجمد با قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار گلستان عرضه خواهد شد.

توزیع مرغ منجمد در گلستان/شاهد ایجاد تقاضای کاذب در بازار هستیم

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، رحمت الله سمیعی شامگاه سه شنبه در گفتگوی خبری اظهار کرد: وضعیت تولید مرغ استان در شرایط خوبی است و ما نه تنها نیاز استان، بلکه بخش عمده‌ای از نیاز سایر استان‌ها را هم تامین می‌کنیم.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان گلستان افزود: گلستان از جمله استان هایی است که مرغ در آن در محدوده قیمت مصوب، با نرخ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می شود.

سمیعی گفت: اولویت اصلی ما بر اساس مصوبه تنظیم بازار، تامین مرغ داخل استان است و برای این کار همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی به ما کمک می‌کند تا این اتفاق بیفتد.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌کردیم در روزهای پایانی سال افزایش مصرف را شاهد باشیم لذا تولید و عرضه افزایش یافت.

سمیعی اضافه کرد: مشکل اصلی ما این است که استان‌های همجوار از قیمت مصوب تبعیت نکرده و این امر سبب می‌شود تولید و عرضه ما به سایر استان‌ها ارسال شود و ما را دچار چالش کند. همچنین شاهد ایجاد تقاضای کاذب در بازار هم هستیم.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان گلستان اظهارکرد: ما نسبت به میانگین همیشگی که ۷۰ تن مرغ مورد نیاز استان است عمل کرده و روز گذشته ۱۱۰ تا ۱۱۵ تن مرغ توزیع کرده‌ایم ولی با این وجود نمی دانیم مشکل کار کجاست و باز هم تصمیم داریم عرضه را افزایش دهیم.

وی بیان کرد: همچنین از هفته آینده مرغ منجمد با قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار