سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: علی رغم برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در پروازهای نوروزی، احتمال اعمال محدودیت‌های پروازی مطابق با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا وجود دارد.


احتمال اعمال محدودیت‌های پروازی در ایام نوروز

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد ذیبخش با بیان اینکه ریشه کن شدن کرونا در کشور نیازمند عزم ملی است، اظهارکرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سازمان هواپیمایی کشوری ارتباط تنگاتنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین ستاد مقابله با کرونا داشته و این همکاری‌ها همچنان ادامه دارد و برهمین اساس در حوزه ارائه خدمات به مسافر در نوروز ۱۴۰۰ نیز تابع قوانین ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

وی افزود: چنانچه در اوج سفرهای نوروزی ستاد مبارزه با کرونا به این نتیجه برسد که محدودیت‌های پروازی اعمال شود، علاوه بر استان خوزستان، استان‌های دیگر با محدودیت مواجه خواهند شد.

ذیبخش تصریح کرد: حتی اگر بلیت‌ها پیش فروش شده باشند براساس هماهنگی‌های انجام گرفته شرکت‌های هواپیمایی تمامی مبلغ بلیت خریداری شده را بدون کسر جریمه به مسافران مسترد خواهند کرد.

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه پاسخگویی به شکایات مردمی به صورت روزانه توسط دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان انجام می‌شود، افزود: چنانچه شکایتی از سوی مسافران مبنی بر اهمال در استرداد مبلغ بلیتشان وجود دارد می‌توانند مراتب را از طریق پورتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir مطرح تا به شکایت ایشان در اسرع پاسخ داده شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار