مربی تیم پدیده معتقد است که مشکل بازیکن این تیم که مورد اعتراض پرسپولیس واقع شده به اندازه ای که آن را بازتاب می دهند بزرگ نیست .

واکنش مربی پدیده به شکایت پرسپولیس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از افکارنیوز، تیم پدیده در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به نتیجه مساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس دست یافت. این بازی حواشی بسیاری داشت که مهمترین آن بحث ارتفاع چمن و شکایت پرسپولیسی ها از پدیده به خاطر استفاده از بازیکن غیرقانونی بود. وحید فاضلی، مربی پدیده در گفت و گو با خبرنگار ما در مورد بازی و اتفاقات قبل و بعد آن توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

پایاپای با پرسپولیس موقعیت گل داشتیم

همان گونه که در کنفرانس خبری هم گفتم، بازی خوب و پایاپایی بود. طبق آمارهای بازی که بیرون آمده نیز مشخص است که هم ما موقعیت خوب داشتیم و هم تیم پرسپولیس. خوب موقعی دروازه پرسپولیس را باز کردیم و نیمه دوم هم سعی داشتیم بازی را کنترل کرده و روی ضدحملات به گل برسیم. می توانستیم با این تاکتیک توسط بایرامی گل بزنیم. روی یک اشتباه انفرادی پرسپولیس به گل رسید. بعد از این گل، پرسپولیس می توانست تعداد گل های خود را به عدد دو و سه برساند. البته ما هم دست و پا بسته نبودیم و می توانستیم توسط قاسمی نژاد به گل برسیم. یک خطا هم روی بازیکن ما شد که داور می توانست آن را پنالتی بگیرد.

 

یک امتیاز مقابل پرسپولیس هم خوب بود

 

به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و یک امتیاز هم برای ما خوب بود، هر چند که به دنبال سه امتیاز بودیم. اگر توپ مهرداد گل می شد شرایط بازی فرق می کرد. روی هم رفته، موقعیت های زیادی روی دروازه پرسپولیس داشتیم. طبق آمار شانس گل پرسپولیس 2.5 و شانس گل ما 1.5 بود؛ یعنی هر دو تیم می توانستند بیش از یک گل بزنند.

پول می دهیم، بازی می کنیم و می رویم

به نظرم اگر به مسائل فنی بپردازیم خیلی بهتر است تا اینکه خودمان را وارد حاشیه کنیم. با این کار تمرکز تیم خودمان را بیشتر به هم می ریزیم. ارتفاع چمن در بازی با پیکان هم این گونه بود. ما اصلا روی این چمن تمرین نمی کنیم و مدیریت آن دست ما نیست. ما فقط پول می دهیم و روز بازی می آییم و بازی می کنیم و می رویم. روز بازی که گفتم ما از این موضوع اطلاع نداشتیم، حقیقت محض بود. اینکه بخواهیم این مسائل را در نتیجه گیری مان موثر بدانیم را اصلا قبول ندارم. این مساله به نظر من تهی است. ما گل مان را هم روی زمین زدیم.

به نفع خودشان است که به بازی های بعدی شان بپردازند

بازی را هم نگاه کنید، خیلی از توپ هایی که پرسپولیس گرفت، روی پاسکاری های ما بود. ما با دروازه بان مان کار می کردیم و به دنبال بازیسازی از عقب برای ورود به زمین پرسپولیس بود. پرس پرسپولیس خوب بود و در بعضی از جاها توپ هایمان لو می رفت. برنامه اصلی ما روی مالکیت این بود که از عقب با بازیسازی، کوتاه کوتاه به سمت دروازه حریف حرکت کنیم. گلی هم که زدیم با یک اوت دستی از زمین ما شروع شد. پرسپولیس هم موقعیت های خوبی ایجاد کرد فقط نتوانست از آنها به خوبی استفاده کند. نمی دانم چرا یک مساله را تا این اندازه برجسته می کنند. ای کاش این بازی را اندازه می زدند تا در بازی های بعدی بیایند و ببینند که با همان اندازه بازی می کنیم یا نه؟ این بازی تمام شد و به نفع خودشان است که به بازی های بعدی شان بپردازند.

فلاحیان فسخ یک طرفه نکرده است

فلاحیان (بازیکن مورد اعتراض پرسپولیس)مشکل خاصی ندارد و استعلام لازم برای جذب این بازیکن انجام شده است. او قراردادی با نود داشته و بعد از 7 بازی قرارداد خود را با توافق دو جانبه فسخ کرده است. فسخ یک طرفه ای نبود و دوستان فقط کمی پیاز داغش را زیاد می کنند. متاسفانه ما در زمین نمی توانیم نتیجه بگیریم و به دنبال کسب سه امتیاز از راه های دیگر هستیم. من خودم به شخصه راضی به کسب چنین امتیازاتی که خارج از زمین باشد ندارم. مشکل فلاحیان هم به گونه ای نیست که بازتاب می دهند.

 

بزرگ بودن تیم پدیده را ثابت می کنیم

ذوب آهن خیلی خوب شده ولی ما هم خیلی خوب شده ایم و بازی این هفته، نبرد دو تا تیم خوب خواهد بود. به دنبال یک قالب قوی برای تیم مان هستیم و آن را برای نفرات مان تعریف کرده ایم. خدا را شکر این قالب در تیم جا می افتد و مطمئنا با این روندی که داریم بهتر هم خواهیم شد. تمام تلاش مان این است که بزرگ بودن تیم پدیده را ثابت کنیم. بازیکنان، کادرفنی و مدیریت همه به دنبال این مهم هستیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار