از آتش سوزی گندم زارهای کلاله تا تزریق ۵۰۸۷۹ دوز واکسن کرونا به گروه‌های هدف از جمله اخبار مهم سه شنبه چهارشنبه خرداد ماه در گلستان بود.

از آتش سوزی گندم زارهای کلاله تا تزریق ۵۰۸۷۹ دوز واکسن کرونا به گروه‌های هدف

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گلستان از جذب بیش از دو میلیارد ریال فطریه توسط این نهاد خبرداد.

نمایشگاه مشترک شاهکارهای زرین‌فام شهر باستانی گرگان (جرجان) به‌عنوان اولین نمایشگاه تخصصی موزه‌ای در گلستان افتتاح شد.

مدیر گروه پیشگیری از بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت گلستان از تزریق ۵۰ هزار و ۸۷۹ دوز واکسن کرونا به گروه های هدف در استان خبرداد.

مدیرکل هواشناسی گلستان از وقوع بارش‌های رگباری و رعدوبرق و کاهش دما از چهارشنبه تا پنجشنبه در سطح استان خبرداد.

فرمانده انتظامی کلاله گفت: مساحتی حدود ۸۰ هکتار از اراضی گندم در کلاله در آتش سوخت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از تأثیر مستقیم قطعی برق در تأمین آب شرب گرگان خبرداد و گفت: در کنار بحران تولید آب در گلستان و خشکسالی حاکم بر استان، قطعی‌های مکرر برق ما را به شدت با مشکل مواجه کرده است.

مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی وزارت میراث فرهنگی گفت: در بسیاری از شهرها، شهرداری‌ها بافت‌های تاریخی را مانع توسعه شهر دانسته و توسعه را در نوسازی می‌دانند اما بدون توجه به میراث فرهنگی و حفظ و احیا آن نمی‌توان به توسعه پایدار دست یافت.

رضایی از برگزاری برنامه های اوقات فراغت به همت کانون فرهنگی هنری اباعبدالله الحسین(ع) گرگان خبر داد.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: در فصل خرید خروج گندم بدون بارنامه و مجوز غله از استان ممنوع شده است.

کاهش بارش و وقوع خشکسالی در اواخر زمستان گذشته و فروردین امسال تولید گندم در استان گلستان را بیش از ۴۰۰ هزار تن کاهش داده است.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ۳۴۸ کارخانه در گلستان راکد است و ماموریت امسال دادستان‌ها تمرکز بر احیای این واحدها است .

بنی عقیل گفت: در دو ماهه گذشته حدود ۹ هزار واحد خون و فرآورده های خونی در گلستان اهدا شده است.

مدیر کل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: پیش بینی درآمد ما در بخش موزه‌ها در کشور در سال ۱۳۹۹ مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان بود که با توجه به شیوع کرونا در کشور این درآمد تقریبا صفر بوده است.

فرماندار گرگان با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی قبل از اقدام قطع خدمات‌رسانی بسیار مهم است از مدیران ادارات آب و برق خواست حتما از امروز ساعات قطع خدمات را به مردم اعلام کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار