ساخته ی هنرمند گرگانی؛

فیلم بلند «در میان تپه ها» ساخته محمدرضا کیوانفر هنرمند گرگانی در بین هفت فیلم منتخب جشنواره شانتی فرانسه قرار گرفت.


فیلم «در میان تپه ها» نامزد جایزه جشنواره شانتی فرانسه شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، جشنواره شانتی توسط شهرداری پاریس، مجموعه کاخ شانتی و بنیاد مرکز ایران و فرانسه، با مشارکت بنیاد دومال و سینمای الیزه، از هفت نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می شود و فیلم «در میان تپه ها» نامزد دریافت جایزه در این رویداد شده است.

این دوازدهمین حضور بین المللی و فیلم در میان تپه ها پیش از این  در  جشنواره های بوسان، سایروس تورنتو، وزول فرانسه، هاینیان چین، گنت بلژیک، کازان روسیه، اسکرین پاور لندن، بارسلون اسپانیا، گوتنبرگ سوئد، رینبو لندن، منا هلند نمایش های موفقی داشته است.

محمدرضا کیوانفر اولین فیلم سینمایی خود را که با حضور امیر شمس، الهام جلالی و مردم بومی در مرز ایران و ترکمنستان ساخته است به استاد عباس کیارستمی تقدیم کرده است.

تهیه کننده و کارگردان اثر «محمدرضا کیوانفر»، فیلمبردار «حمیدرضا کیوان فر»، دستیار فیلمبردار «مهرداد سدنی»، صدابردار «حسن مدیر روستا»، جانشین تولید و سرمایه گذار «سحر حسن زاده»، عکاس «محمد نسایی»، دستیار کارگردان «محسن خدابخشی»، مدیر تولید «محمد پاسندی» و طراح پوستر «صالح زنگانه» هستند.

یادآوری می شود فیلم داستان یک سرباز معلم است که برای آموزش به بچه‌های عشایر به مناطق مرزی اعزام می‌شود و در آنجا به واسطه مشکلاتی که برایش پیش می‌آید با زندگی عشایر بیشتر آشنا می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار