رئیس ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده در گلستان گفت: اگر قرار است تغییری در سیاست دولت و کشور ایجاد شود تنها راه آن دادن رای است و مردم هم نباید با این ابزار قهر کنند.

مشارکت؛ فرصتی برای ایجاد تغییرات/ قهر با صندوق راهگشا نیست

به گزارش گلستان ۲۴؛ سعید قندهاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ستاد انتخاباتی مرکزی آقای مهرعلیزاده از امروز (شنبه) در عدالت ۵۱ بازگشایی خواهد شد.

رئیس ستاد انتخاباتی علیزاده در گلستان افزود: فعالیت مجازی ما نسبت به سایر نامزدها کمتر است زیرا ما ترجیح می دهیم در فضای حقیقی با مردم صحبت کنیم.

وی ادامه داد: وضعیت مشارکت خوب و زیبنده نیست ولی از همه ابزارها و امکانات که مردم را قانع کرده تا پای صندوق‌های رای بیایند، استفاده می‌کنیم.

قندهاری بیان کرد: تاکید ما این است اگر قرار است تغییری در سیاست دولت و کشور ایجاد شود تنها راه آن رأی دادن بوده و مردم هم نباید با این ابزار قهر کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده در گلستان گفت: یاس و ناامیدی که در جامعه ایجاد شده محصول سیاست‌هایی است که دولت‌های گذشته داشته‌اند و باید این گلایه ها شنیده و برای آن راهکاری اندیشید.

وی اضافه کرد: مباحث توسعه همیشه در دوران انتخابات به صورت برجسته مطرح می‌شود ولی زمانی که دولت کار را به دست گیرد -فرقی هم نمی کند از کدام گروه و جناح باشد- آن موقع با یکسری مشکلات اساسی و ساختاری مواجه می شود که انرژی بسیاری را از دولت می گیرد.

قندهاری ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی درست بتوانیم مسائل توسعه استان را پیگیری کنیم.

وی عنوان کرد: مهم ترین اولویت‌ها محرومیت‌زدایی و فقرزدایی، توسعه مناطق شهری و روستایی و استقرار صنایع از طریق منطقه آزاد است.

رئیس ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده در گلستان با اشاره به منطقه آزاد اینچه برون گفت: این منطقه فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است به شرطی که سیاست‌های نظری و عملی دولت در جهت این موارد به کار گرفته شود و در کنار آن هم از ظرفیت‌های انسانی که در استان مستقر هستند، استفاده کنیم.

قندهاری بیان کرد: آقای علیزاده به عنوان کسی که منطقه آزاد کیش را آن هم به سبک نوین و فرامنطقه ای طراحی کرده، می توان از ظرفیت ایشان در منطقه آزاد گلستان استفاده کنیم.

وی گفت: موتور توسعه گلستان می تواند از اینچه برون آغاز شود و عواید بسیاری را در مقوله محرومیت زدایی ایجاد کند.

رئیس ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده در گلستان ادامه داد: اگر چنین شود رشد مثبت جمعیت اتفاق می‌افتد و مهاجرت از روستا به شهر و از شهر به شهرهای بزرگتر نخواهیم داشت.

قندهاری مطرح کرد: از مطالباتی که به دنبال آن هستیم و به عنوان اصل توسعه عدالت اجتماعی و سیاسی در جامعه اثرگذار است پیگیری مطالبات اهل سنت است که باید از ظرفیت قومیت‌ها و مذاهب مختلف استفاده کنیم زیرا این امر سبب تقویت انسجام ملی خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار