در اطلاعیه هایی؛

مسئولان گلستان طی اطلاعیه هایی حماسه ۲۸ خرداد را تبریک گفتند.

مسئولان گلستان حماسه ۲۸ خرداد را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گلستان 24، مسئولان گلستان در اطلاعیه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را تبریک گفتند.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر و اظهار کردند: حضور ارزشمند مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و بار دیگر موجب استحکام پیوند جمهوری اسلامی با مردم شد.

متن کامل پیام آیت الله نورمفیدی و هادی حق شناس به شرح زیر است؛

انتخابات تجلی اراده ملت در تعیین سرنوشت مملکت است و همواره حضور مردم در انتخابات مورد تاکید حضرت امام رحمة الله و رهبر معظم انقلاب بوده است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا که در ۲۸ خرداد ماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جهت حفظ سلامت مردم در برابر شیوع ویروس کرونا برگزار شد نمونه‌ای بارز از شکوه همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

بی تردید این انتخابات خنثی کننده توطئه ها و شرارت های دشمنان بین المللی جمهوری اسلامی و نشان دهنده عمق رابطه مردم و حکومت بود.

استان گلستان که مشارکت ۶۲ درصدی را در انتخابات ۲۸ خرداد به نام خود ثبت کرد همواره به عنوان یکی از استان های برتر در میزان مشارکت مردم در عرصه های انتخابات بوده است و در ۴۳ سال گذشته مردم این استان اعم از شیعه و سنی با قومیت های مختلف توانسته‌اند نمونه‌ای کم‌نظیر از وحدت اسلامی را به منصه ظهور گذارند و این بار هم با حضور همدلانه خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بین المللی زدند.

خلق حماسه ماندگار

همچنین مسئول نمایندگی ولی فقیه و فرمانده سپاه نینوا گلستان هم در پیامی خلق حماسه سیاسی مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است: بار دیگر ملت بزرگوار و شریف ایران اسلامی حماسه ای ماندگار و حضوری پر از شور و همراه با اقتدار را خلق کردند تا در تاریخ انقلاب اسلامی، سراسر جلوه ای از ولایت مداری، عقلانیت، آگاهی، بصیرت، اتحاد و همدلی باشد.

خداوند سبحان را به خاطر این رویداد عظیم شکرگزاریم و این جشن بزرگ ملت ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) تبریک و تهنیت عرض کرده و صمیمانه ترین سپاس ها را به پیشگاه مردم غیور ایران زمین، بویژه اقشار مختلف و مردم مؤمن و ولایتمدار گلستان تقدیم می کنیم.

حضور مردم خواب دشمنان را برآشفت

همچنین رئیس دادگستری گلستان از حماسه حضور مردم قدردانی کرد.

هادی هاشمیان در پیام خود با اشاره به حضور پرشور مردم استان پای صندوق های رای گفت: مشارکت حدود ۶۲ درصد مردم استان در انتخابات ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، بار دیگر خواب شوم دشمنان این کشور و نظام را برآشفت.

اینجانب حضور گسترده مردم انقلابی کشورمان در انتخابات تحت زعامت امام خامنه ای و انتخاب معنادار سید محرومان حضرت آیت الله رییسی به ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می کنم.

فرمانده انتظامی گلستان هم طی پیامی ۲۸ خرداد را تبریک گفت. در پیام سردار محمدسعید فاضل دادگر آمده است: بار دیگر مردم غیور، ولایتمدار و موقعیت شناس استان گلستان حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند؛ حماسه ای از جنس حضور و اعلام برائت از دشمنان قسم خورده ایران اسلامی؛ همان دشمنانی که از ماه ها قبل با حداکثر توان برای دلسرد کردن ملت ایران از حضور در انتخابات تلاش کردند.

کدام نقطه از سرزمین گلستان خالی از یاد و خاطره شهیدان است؛ این حس اسلامی، وطنی افتخار راه شهیدان بوده و امروز به واسطه تبلور فرهنگ شهادت در جامعه است که اینگونه مردم با بزرگداشت و تکریم شهیدان و تأسی از راه آنان در صحنه های حساس پشتیبان انقلاب هستند.

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تبدیل به روزی ماندگار شد، روزی که اقشار مختلف مردم نشان دادند آرمان های انقلاب اسلامی خط قرمز آن هاست و هرگز اجازه دخالت به بیگانگان در امور داخلی کشور نخواهند داد.

در واقع مشارکت گسترده مردم در انتخابات مشتی بود بر دهان یاوه گویان داخلی و خارجی که منتظر بودند فضای سرد شعب اخذ رأی را تماشا کنند اما طی ساعات گذشته نظاره گر شکوه و عظمت مردم شهیدپرور و بصیر کشورمان بودند که مشتاقانه برای تعیین سرنوشت و آینده ای درخشان، رأی خود را به صندوق ها انداختند.

جمعی از مدیران کل این استان هم در پیام هایی جداگانه حماسه سازی مردم غیور این استان مرزی را تبریک گفتند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار