فرماندار کلاله که به اتفاق مدیرعامل شهرک های صنعتی استان و رییس منابع طبیعی شهرستان از مکان های احداث شهرک صنعتی جدید در شهر کلاله بازید بعمل آوردند؛ با بیان این خبر گفت:با پیگیری های دکتر آریان پور نماینده مردم حوره شرق استان، به زودی شاهد احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان کلاله خواهیم بود.

شهرک صنعتی جدیدی در شهر کلاله احداث خواهد شد
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری;محمد ابراهیمی تودرواری بیان داشت:چندین نقطه در سطح شهرستان مکان یابی شده و در دست ارزیابی توسط کارشناسان اداره کل شهرک های صنعتی می باشد.

فرماندار کلاله گفت:نماینده مردم حوزه شرق استان به جد پیگیر احداث شهرک صنعتی و جذب سرمایه گذاران در این منطقه بوده و انشالله بزودی اتفاقات خوبی در این حوزه رقم می خورد.

وی در ادامه ضمن بازدید از زمین های اطراف شهرک صنعتی دهنه گفت:ناحیه و شهرک‌های صنعتی یکی از مهمترین مولفه‌ها برای توسعه اقتصادی هر منطقه‌ای محسوب می‌شوند و توسعه آن موجب جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال برای جوانان خواهد شد.

ابراهیمی تودرواری بیان داشت:بزودی با پیگیری های دکتر آریان پور نماینده مردم حوزه شرق استان و فرمانداری؛ به میزان ۲۵ هکتار زمین به ناحیه صنعتی دهنه افزوده خواهد شد که این عمل نوید بخش رونق اقتصادی در منطقه است.

فرماندار کلاله به پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان در بخش زراعی و دامپروری اشاره کرد و افزود:یکی از الویت های ما در منطقه توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی و جلوگیری از خام فروشی می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار