وزیری گفت: این آرمان‌های شهدا است که باعث بقا وتداوم نظام اسلامی شده و تا زمانی‌که این آرمان‌ها در جامعه جاری و ساری باشند دشمن نمی‌تواند کوچکترین آسیبی به‌کشور بزند.

آرمان‌های شهدا باعث بقا و تداوم نظام اسلامی

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد گلستان در دیدار با خانواده معظم شهید «ایوب سرایلو» و جانباز معزز «علی گرایلو» گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدا و ایثارگران است و همه موظفند قدردان این رشادت‌ها باشند.

وی ادامه داد: در طول هشت سال دفاع مقدس، جوانان ایران اسلامی با درک صحیح از شرایط کشور، پای در میدان مقابله با دشمنان قسم خورده نظام گذاشتند و از خاک و تمامیت ارضی این کشور دفاع کردند و امنیت کشور را تضمین نمودند.

وزیری تاکید کرد: این آرمان‌های شهدا است که باعث بقا وتداوم نظام اسلامی شده و تا زمانی‌که این آرمان‌ها در جامعه جاری و ساری باشند دشمن نمی‌تواند کوچکترین آسیبی به‌کشور بزند.

مدیرکل بنیاد گلستان خاطرنشان کرد: امروز ایثارگران در جبهه مقاومت در مسیر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با دفاع از حریم ولایت، جان خود را در راه اسلام در طبق اخلاص می نهند تا امنیت و آسایشی که به واسطه تلاش، ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران به دست آمده حفظ شود.

شهید «ایوب سرایلو» در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۴۲ دیده به جهان گشود و در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۶۳ در منطقه عملیاتی خرمشهر بر اثر اصابت تیر و ترکش به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

جانباز معزز «علی گرایلو» در تاریخ ۲ خردادماه ماه ۱۳۴۷  دیده به جهان گشود و در تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۱۳۶۴ بر اثر اصابت تیر و ترکش به درجه جانبازی نائل گشت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار