هیئت ارزشیابی رشته پرستاری متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس بازدید کردند.

بازدید هیئت ارزشیابی رشته پرستاری از دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از آنا از گنبدکاووس، هیئت ارزشیابی رشته پرستاری متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس بازدید کردند و وضعیت رشته پرستاری این واحد دانشگاهی را مورد ارزیابی قرار دادند.

هیئت ارزیاب از فضاهای آموزشی و پژوهشی، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی رشته پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس بازدید کرده و در جلسات جداگانه‌ای با هیئت رئیسه و نمایندگان دانشجویان رشته پرستاری این واحد دانشگاهی درباره وضعیت این رشته دانشگاهی به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

هیئت ارزشیابی رشته پرستاری، آزمایشگاه‌ها، امکانات و زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس را بسیار مناسب و کافی دانسته و به‌ویژه آزمایشگاه‌ها را از مجهزترین آزمایشگاه‌های شرق استان گلستان عنوان کردند.

هیئت ارزیاب جلساتی را با اعضای هیئت علمی و هیئت رئیسه واحد دانشگاهی گنبدکاووس و مسئولان بیمارستان‌های طرف قرارداد دانشگاه برگزار کرده و وضعیت کارآموزی و امکانات این مراکز درمانی را از نزدیک مورد بررسی و ارزشیابی قرار داده و با تأکید بر وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالای واحد به دلیل اقدامات انجام‌شده در راستای بهبود وضعیت رشته پرستاری ازجمله اختصاص دانشکده و کتابخانه مجزا و جذب هیئت علمی جدید از رئیس این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس در حاشیه این بازدید بر توسعه رشته‌های پرستاری، اتاق عمل هوشبری و مامایی تأکید کرد و گفت: تاکنون از هیچ‌گونه تلاشی در زمینه تأمین بهترین امکانات، تجهیزات و بهترین و مناسب‌ترین برنامه آموزشی برای دانشجویان دریغ نکرده‌ایم و در آینده نیز با تلاشی مضاعف به این مسیر ادامه خواهیم داد.

علیرضا گرایلی افزود: در آینده‌ای نه‌چندان دور شهرستان گنبدکاووس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس تبدیل به یکی از قطب‌های علوم پزشکی در شمال کشور خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار