فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند بزرگ سرقت سیم و کابل برق و اعتراف متهمان به 98 فقره سرقت در شهرستان گرگان خبر داد.

انهدام باند بزرگ سرقت سیم و کابل برق در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار محمد سعید فاضل دادگرگفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در گرگان و بروز مشکل برای تعدادی از شهروندان، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات تخصصی پلیس در این راستا آغاز شد و ماموران با اشراف اطلاعاتی و رصد تصاویر دوربین های مداربسته به سرنخ هایی از سارقان سابقه دار رسیدند که در سرقت ها از یک دستگاه سواری با پلاک مخدوش استفاده می کردند.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: سرانجام طی گشت زنی هدفمند در نقاط جرم خیز، خودرو متهمان شناسایی و در عملیاتی ضربتی متوقف و 4 متهم نیز دستگیر شدند.

سردار دادگر خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات موجود به 98 فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان گرگان اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که سارقان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار