همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه کانون فرهنگی هنری شهدای علی آباد شاهرود افتتاح شد.

کتابخانه کانون فرهنگی هنری شهدای علی آباد افتتاح شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از سمنان؛ حجت االاسلام« سید علی موسوی» در مراسم افتتاحیه این کتابخانه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و هفته بسیج ،گفت: توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی از مهمترین برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان افزود: اختصاص یک رواق به کتاب و کتابخوانی در رویداد ملی فهما نشان از توجه ویژه کانون های مساجد به حوزه کتاب و کتابخوانی است.

 

وی تصریح کرد: راه اندازی کتابخانه ها در مناطق روستایی با محوریت مساجد می تواند در ترویج فرهنگ کتب و کتابخوانی در کنار فرهنگ دینی تاثیرگذار باشد و امیدواریم با افتتاح این کتابخانه در این روستا نیز شاهد گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشیم.

 

حجت الاسلام موسوی گفت: از مسئولان محلی انتظار می رود که از این کانون و کتابخانه حمایت بیشتری داشته باشند تا با تعامل و همکاری نتیجه بهتری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موفقیت بیشتری کسب شود.

 

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه کانون فرهنگی هنری شهدای علی آباد در شهرستان شاهرود با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان و مسئولان محلی روستا افتتاح شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار