فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلاله از دستگیری ۵ لیدر موتورسوار که اقدام به رکات نمایشی و رعب و وحشت در هفته بازار این شهرستان کرده بودند خبر داد.

5 نفر از لیدرهای تجمع موتورسواران در کلاله دستگیر شدند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سید خلیل هاشمی در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: با توجه گزارشات مردمی و در خواست های مکرر مردم شهرک امام علی(ع) مبنی بر تجمع موتور سواران در محل هفته بازار شهرستان، روزهای عصر جمعه و اینکه این افراد اقدام به حرکات نمایشی و ایجاد رعب و وحشت در این مکان می کردند؛ در این راستا نیروی انتظامی شهرستان طرح ارتقا امنیت اجتماعی با موضوع انتظام بخشی موتورسواران متخلف را از ساعت ۱۵ تا ۱۷ امروز برگزار کرد.

وی افزود: در همین عملیات تعداد ۵ دستگاه موتور سیکلت و لیدران این تجمع با کارهای اطلاعاتی و عملیاتی توقیف و به پارکینگ منتقل داده شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلاله گفت: در همین راستا با مالکین این موتورها برابر ضوابط و قانون برخورد خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: در ضمن به مردم محترم شهرستان کلاله این اطمینان را می دهیم که نیروی انتظامی با قدرت نسبت به تامین امنیت و آسایش آنان اقدام خواهد نمود و به مخلان نظم و امنیت اخطار می دهیم که این طرح به صورت محسوس و نامحسوس ادامه خواهد داشت و برابر مقرارت به شدت با متخلفین برخورد خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار