به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سومین رویداد تخصصی رسانه ای «عهدواره حاج قاسم» برگزار می شود.

سومین رویداد تخصصی رسانه ای «عهدواره حاج قاسم» در گلستان برگزار می شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ حجت الاسلام «عباسعلی گرزین» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: مکتب شهید سلیمانی سرمایه اجتماعی کم نظیر و تکرار ناشدنی انقلاب اسلامی است که موجب تعمیق قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و بین المللی می شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: با توجه به رسالت دستگاه های فرهنگی و مذهبی در ارائه «پیوست رسانه ای» سرمایه های انقلاب اسلامی، وظیفه مهمی بر عهده این نهادها است.

 

وی ادامه داد: در این بستر، لازم است تا مبتنی بر چشم اندازی صریح از این سرمایه بی نظیر انقلاب اسلامی حراست نموده و در تقویت، تبلیغ، ترویج و گفتمان سازی آن، گام های اساسی و جهادی برداشت.

 

حجت الاسلام گرزین اظهارداشت: در همین راستا، سومین رویداد رسانه ای «عهدواره حاج قاسم» برگزار می شود تا قدمی ولو کوچک اما موثر در این راستا واقع شود.

 

وی گفت: در دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با توسل به ارواح طیبه شهدا بر آن شدیم تا جهت درخشندگی مکتب حاج قاسم در عرصه هنر و رسانه گامی برداشته و رویداد رسانه ای عهدواره حاج قاسم را اینبار با ارتقا کیفیت در نحو اجرا برگزار کنیم.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به محورهای تولیدات رویداد ادبی این مهرواره، افزود: دلنوشته، یادداشت و شعر از محورهای این بخش است.

 

وی گفت: بخش هنری شامل؛ دو بخش نقاشی و خوشنویسی، چندرسانه ای شامل سه بخش کلیپ و نماهنگ، موشن گرافیک، پادکست و موسیقی و گرافیک شامل سه بخش پوستر، عکس نوشته و اینفوگرافیک است.

 

حجت الاسلام گرزین، نقش و جایگاه ولایت در منظومه فکری شهید سلیمانی، تبیین و ترویج ادبیات حماسی در سایه مکتب شهید سلیمانی، مکتب شهید سلیمانی و فرهنگ سازی در تربیت مدیران جهادی و تمدن ساز، الگو رفتار اجتماعی شهید سلیمانی و سبک زندگی اسلامی-ایرانی و شهید سلیمانی و ویژگی های اخلاقی و خلقی را از محور های موضوعی رویداد برشمرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار