رئیس اتحادیه صنف تلفن همراه و ثابت گرگان:

باقری نیا، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکاران تلفن همراه و ثابت گرگان از ثبت ۳۰۰ شکایت از موبایل فروشان گرگانی در سال گذشته خبرداد و گفت: این تعداد در سال جاری به ۵۰ درصد کاهش یافته است.

شکایت از موبایل فروشان گرگانی ۵۰ درصد کاهش یافت

به گزارش گلستان ۲۴؛ مصطفی باقری نیا در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: ۶۰۰ واحد تحت پوشش اتحادیه موبایل و تلفن همراه گرگان بوده که ۱۸ رسته شغلی مانند فروش و تعمیرات تلفن همراه، تلفن ثابت، لوازم جانبی، مراکز پخش و تک فروشی، دفاتر خدماتی و گارانتی ها را شامل می‌شوند.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکاران تلفن همراه و ثابت شهرستان گرگان با بیان این که عمده اعضای این اتحادیه در خیابان سرخواجه و ولیعصر گرگان مستقر هستند، افزود: وظایفی برای اتحادیه تعیین شده که وظیفه آن ها در قبال مردم رسیدگی به شکایات، وظیفه آن ها در برابر اعضا، صدور، تمدید و ابطال جواز کسب و همچنین وظیفه در قبال دولت تعامل و همکاری و پاسخ به هرگونه استعلام است.

وی ادامه داد: در سال گذشته حدود ۳۰۰ شکایت مردمی در گرگان ثبت شده و به دلیل نوع شغل ممکن است شکایات زیاد باشد.

باقری نیا با بیان اینکه از مجموعه ۳۰۰ شکایت، ۸۰ درصد آن در اتحادیه حل و فصل شده است، گفت: امسال شکایت ها تا ۵۰ درصد کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکاران تلفن همراه و ثابت شهرستان گرگان ادامه داد: عمده شکایت در زمینه تعمیرات و فروش دستگاه های دست دوم بوده و ممکن است جزئیاتی در مورد آن کالا عنوان نشده باشد و یا خود فروشنده هم از آن مطلع نباشد که در این صورت افراد توجیه شده و مسأله حل و فصل خواهد شد.

وی عنوان کرد: در صنف موبایل فروشان گرانفروشی نداریم زیرا عرصه رقابتی بوده و سود قانونی آنها هفت درصد است اما یک درصد هم اعمال نمی شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار