سردار «ملک شاهکوهی» گفت: با همکاری و همدلی همه دست اندرکاران استان، امسال یک راهیان نور بی نقص انجام شد که یکی از ارکان اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

راهیان نور، یکی از ارکان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از دفاع‌پرس از گرگان، آیین تجلیل از خادمین شهدا و دست‌اندرکاران راهیان نور استان گلستان با حضور استاندار و فرمانده سپاه گلستان در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار شد.

در این مراسم سردار «علی ملک شاهکوهی» فرمانده سپاه نینوای گلستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و پشتیبانی‌های استاندار و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای برنامه‌های راهیان نور استان گلستان اظهار داشت: با همکاری و همدلی همه دست اندرکاران استان، امسال یک راهیان نور بی‌نقص انجام شد که یکی از ارکان اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی به دیگر اولویت‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، احیای یادمان شهدای هفت تپه در خوزستان که محل استقرار رزمندگان گلستانی لشکر ۲۵ کربلا بود، تکمیل و بهسازی اردوگاه شهدای گلستان در مجتمع اردویی شهید باکری خرمشهر و افزایش ظرفیت پذیرش آن به هزار نفر، تکمیل یادمان شهدای گمنام استان در مناطق مختلف استان  و تبیین نقش استان گلستان در دفاع مقدس از اولویت‌های خادمین شهدا و دست‌اندرکاران راهیان نور استان گلستان در سال 1401 است.

در پایان از خادمین شهدا و دست اندرکاران برگزاری راهیان نور استان گلستان تجلیل بعمل آمد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار