عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گلستان با اشاره به افزایش سه برابری عوارض ساختمان در گرگان، گفت: عدم ارائه لایحه تعدیلی «عوارض شهری» گرگان، صنعت ساختمان را دچار چالش می کند

عدم ارائه لایحه تعدیل «عوارض شهری» صنعت ساختمان گرگان را دچار چالش می کند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از بازار، مهران فدوی شامگاه دوشنبه در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی گلستان اظهارکرد: شاهد افزایش قیمت مصالح، عوارض شهرداری، حق بیمه تامین اجتماعی و سایر هزینه در صنعت ساختمان هستیم و با این شرایط، ادامه فعالیت، کارکردن در طوفان است.

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گلستان بیان کرد: هم اکنون سرمایه‌گذاران با سرمایه قبلی که داشتن یک آپارتمان هشت واحده هم نمی‌توانند بسازند.

وی با اشاره به افزایش حدود سه برابری عوارض ساختمان در گرگان، بیان کرد: قیمت ساختمان در گرگان چند میزان بالا رفته که عوارض سه برابر می شود.

فدوی اضافه کرد: این مسائل به صنعت ساختمان آسیب زده و البته قول‌ها و وعده‌هایی از طرف شهرداری داده شده و باید دید که چه تصمیمی گرفته می‌شود.

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گلستان گفت: اگر لایحه تعدیلی عوارض ارائه نشود چشم انداز صنعت ساختمان در گرگان خوب نیست زیرا هم اکنون ۵۰ درصد تولیدکنندگان توان پرداخت هزینه پروانه را هم ندارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار