معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از امشب به استان گلستان، دمای هوا ۶ تا ۹ درجه سانتی‌گراد خنک‌تر می‌شود.

 کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوا در گلستان؛ دریای خزر مواج و طوفانی می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان اظهار داشت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از امشب به استان گلستان، دمای هوا 6 تا 9 درجه سانتی‌گراد خنک‌تر می‌شود.

وی افزود: براساس پیش‌بینی کارشناسان هواشناسی استان وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق از پیامد های این سامانه است و این سامانه تا چهارشنبه در استان فعال خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان اظهار کرد: با توجه به ماهیت بارش‌های فصل بهار و وقوع بارش‌های رگباری، آبگرفتگی برخی معابر عمومی دور از انتظار نیست.

رحمان‌نیا گفت: دریای خزر اواخر امشب مواج و طوفانی است و همه فعالان دریایی، صیادان و گردشگران دریایی باید در این مدت از فعالیت در دریا خودداری کنند.

وی افزود:روز گذشته رکورد گرمای هوا در استان نسبت به سال‌های گذشته شکسته شد و دمای هوا در اینچه‌برون به 38.3 سانتی‌گراد، کلاله 36.7 درجه و مینودشت 36.3 درجه سانتی‌گراد رسید.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار