مدیرآموزش و پرورش شهرستان گرگان از جذب ۳۱۰ نیروی حق التدریس در گرگان خبرداد و گفت: تاکنون ۹۹ درصد ثبت نام های شهرستان در همه مدارس دولتی و غیردولتی انجام شده است.

جذب ۳۱۰ نیروی حق التدریسی در گرگان

گزارش گلستان ۲۴؛ بهجت تربتی نژاد، صبح یکشنبه در حاشیه کارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تاکنون ۹۹ درصد ثبت نام های ما در همه مدارس دولتی و غیردولتی انجام شده و به سمت برنامه های آغاز سال تحصیلی خواهیم رفت.

تربتی نژاد با بیان این که امسال حدود هشت هزار و ۶۰۰ کلاس اولی در گرگان داریم، ادامه داد: امسال به دلایل متعدد در مقطع ابتدایی در سطح شهرستان گرگان حدود ۲۰ کلاس درس اضافه کردیم.

وی افزود: به صورت متمرکز استانی و شهرستانی برنامه آغاز سال تحصیلی را در دو مدرسه دین و دانش (شهرستانی) و مدرسه سجادیه (استانی) خواهیم داشت و یکی از مقامات کشوری در مراسم بازگشایی مدارس حضور دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش گرگان گفت: سرویس رایگان برای دانش آموزان شامل طرح روستا مرکزی مانند سال گذشته در مقطع متوسطه اول و دوم خواهیم داشت.

تربتی نژاد عنوان کرد: در مجموع ۱۵ مدرسه روستا مرکزی داریم که کل دانش آموزان  ۹۸ مدرسه (مقطع متوسطه اول و دوم) روستایی را تحت پوشش قرار می دهند.

وی گفت: از اول مهر نیروهای حق التدریس و سوادآموزی و سرباز معلم به صورت نیروهای جدید حق التدریسی جذب و از اول مهرماه مشغول به کار خواهند شد که تعداد آن ها در گرگان ۳۱۰ است.

تربتی نژاد خاطرنشان کرد: در چند روز آینده به همت بسیج دانش آموزی نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی برگزار خواهیم کرد.

/مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار