صرافی ملی امروز نرخ دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ یورو را ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین کرده ضمن اینکه نرخ درهم در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۷۲ تومان و نرخ پوند ۱۴ هزار و ۱۸۷ تومان تعیین شده است.

نرخ ارز دولتی اعلام شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه نرخ دلار را برای فروش به مردم با ۵۰ تومان کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با نرخ ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

 

بر همین‌ اساس طی روز جاری نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار امریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۷۲ تومان و نرخ پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۸۷ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، نرخ دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۳۹۰ تومان اعلام می‌کنند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل نرخ دلار را ۱۱ هزار و ۳۹۶ تومان و ۵ ریال، نرخ یورو را ۱۲ هزار و ۴۱۰ تومان و ۴ ریال و نرخ پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۳ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. نرخ دلار، نسبت به دیروز ثابت مانده ولی نرخ یورو و پوند افزایش یافته است.

توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، نرخ خرید بانک از مردم است نه فروش!

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با نرخ ۱۲ هزار و ۵۸۵ تومان و ۸ ریال می‌فروشند. نرخ ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار