زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی(ره) به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

تسلیت فرزند امام خمینی(ره) در پی شهادت سردار سلیمانی

به گزارش گلستان ۲۴؛ زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی(ره) و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی بهدست دولت تروریست آمریکا پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام فرزند امام راحل(ره) به این شرح است:

"إنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ لَمْ یَرْتابُوا وَ جاهَدُوا بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أُولئِکَ هُمُ الصَّادِقُونَ"

صفحه جنایتبار دیگری از تاریخ وحشیگری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار ورق خورد و خون یکی از بهترین بندگان خدا را بر زمین ریخت. شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده لایقی بود که با رشادت‌هایش سیاست های آمریکایی – صهیونیستی را علیه ملت‌های منطقه با  شکست همراه کرده بود و امید را در خانه دل ملت های مظلوم و مستضعف نشانده بود.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت این بزرگمرد به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده آن شهید، ملت شریف ایران و امت اسلام و همه مظلومان جهان، تردیدی ندارم که خون این شهید مخلص و مجاهد فی سبیل الله محور مقاومت ضد آمریکایی – صهیونیستی را استحکام بیشتری خواهد بخشید و نصرت الهی را برای رهایی ملل مظلوم منطقه از سلطه ظالمان آمریکایی، صهیونیستی و رژیم‌های وابسته منطقه نزدیک خواهد کرد.

دکتر زهرا مصطفوی

رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین

 

ارسال نظر

آخرین اخبار