علمای اهل سنت گلستان:

علمای اهل سنت گلستان در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق این اقدام را اقدام به حقی در راستای انتقام از شهادت سردار سلیمانی دانستند.

حمله موشکی به پایگاه آمریکا انتقام به حقی بود
به گزارش گلستان ۲۴؛ آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در رابطه با انتقام سخت سپاه پاسداران نسبت به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: تمام مردم شریف ایران اسلامی به دنبال خون خواهی سردار سلیمانی بودند.

او افزود: سربازان رشید اسلام در سپاه پاسداران پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق را در همان ساعتی بمباران کردند که آمریکای جنایتکار حاج قاسم سلیمانی را ترور کرد و این انتقام به حقی بود.

آخوند میرزاعلی با بیان اینکه امروز همه مردم ایران از این انتقام خوشحال هستند، افزود: من به عنوان یک طلبه اهل سنت از این انتقام خوشحال هستم که حق مظلومان جهان اسلام بااین انتقام گرفته شده است.


جواب اولیه ما به ترور سردار سلیمانی کوبنده بود

آخوند عادل، یکی دیگر از علمای اهل سنت هم با اشاره حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکا گفت: ما وظیفه داریم پاسخ کوبنده‌ای به جنایات آمریکا دهیم چرا که آمریکا خود را مدافع حقوق بشر می‌داند، اما حقوق بشر را زیر پا گذاشته است.

او افزود: جواب اولیه ما به جنایت آمریکا کوبنده بود که درهمان ساعت به شهادت رساندن سردار سلیمانی عملی شد.

آخوند عادل گفت: این انتقام حق قانونی و حق ملی ماست که جواب دندان شکنی به این جنایتکاران دهیم چراکه اگر جواب ندهیم رهبران این کشور روز به روز وقیح‌تر می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار