سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: این کمیسیون به دنبال خلق منبع جدیدی برای افزایش بودجه مرتبط با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است.

منابع جدید برای «همسان‌سازی حقوق بازنشستگان»
به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی قوامی درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده، گفت: اکثر نمایندگان کمیسیون تلفیق پیگیر و خواهان افزایش منابع برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هستند چراکه ۶ هزار میلیارد تومان برای تحقق این مهم کافی نیست.
 
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ به دنبال خلق منبع جدیدی برای افزایش بودجه مرتبط با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است، افزود: از آنجا که حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان از بخش مربوط به «مدیریت هزینه‌های شرکت‌های دولتی» بدست می‌آید، کمیسیون در تلاش است بخشی از این منبع را به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص دهد.

آنطور که خانه ملت گزارش داده است؛سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ با اشاره به اینکه ۶ هزار میلیارد تومانی که دولت برای افزایش یا همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کنار گذاشته کفاف این مهم را نمی‌دهد، ادامه داد: لازم است با توجه به تورم بالای موجود در کشورکه شرایط سختی را به مردم به ویژه بازنشستگان کشور تحمیل کرده است، لازم است مبلغ در نظر گرفته شده برای همسان‌سازی افزایش پیدا کند.

/میزان

ارسال نظر

آخرین اخبار