بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از تمام مردم ایران درخواست می‌کنم به جای مسافرت رفتن در خانه بمانند و سفرهای نوروزی را که هر سال عازم آن می‌شدند، به تابستان موکول کنند.

شجاع خلیل‌زاده: از تمام ایران درخواست می‌کنم به جای مسافرت رفتن در خانه بمانند

به گزارش گلستان ۲۴؛ شجاع خلیل‌زاده در گفت‌وگویی اظهار داشت:امیدوارم مردم خوب ایران جوانب احتیاط را که از سوی مسئولان مبارزه با ویروس کرونا اعلام می‌شود، جدی بگیرند.

وی افزود:اگر یکی از افراد خانواده  به ویروس کرونا مبتلا شود همه اعضای آن خانواده به آن دچار شده و پشیمانی بزرگی را به بار خواهد آورد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد:با این شرایطی که پیش آمده است نمی‌توان سال نو را به مردم تبریک گفت چرا که امسال با این ویروس کرونا عیدی وجود ندارد.

خلیل‌زاده تصریح کرد:از تمام ایران درخواست می‌کنم به جای مسافرت رفتن در خانه بمانند و سفرهای نوروزی را که هر سال انجام می‌دادند، به تابستان موکول کنند.

وی تاکید کرد:من در خانه می‌مانم و خودم را قرنطینه کرده‌ام و به تمام نکات بهداشتی عمل می‌کنم تا خدای ناکرده اتفاق تلخی برای خودم و خانواده‌ام رخ ندهد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت:امیدوارم با رهایی از ویروس کرونا لیگ برتر دوباره شروع شود و به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم در سال ۹۹ به مقام قهرمانی می‌رسیم و جام را به هواداران عزیزمان هدیه ‌می‌دهیم.

/فوتبال دات کام

ارسال نظر

آخرین اخبار