کشف هزار و ۹۰۰ کیلوگرم ماهی فاقد مجوز در آزادشهر، دستگیری سارقی با ۷۵ فقره سرقت در گنبدکاووس و دستگیری قاتل فراری در مینودشت از مهمترین اخبار انتظامی روز دوشنبه شرق گلستان است.

اخبار کوتاه انتظامی شرق گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، جانشین فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: ماموران ایست و بازرسی تیل آباد حین کنترل مسیر ورودی و خروجی گلستان در محدوده این شهرستان به ۲ دستگاه خودروی حامل ماهی مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

سرهنگ محمدرضا میردار افزود: ماموران در بازرسی از این ۲ خودرو، هزار و ۹۰۰ کیلوگرم ماهی فاقد مجوز را کشف و ۲ متهم را دستگیر کردند.

**

فرمانده انتظامی گلستان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در گنبدکاووس و بروز مشکل برای شهروندان، اقدامات اطلاعاتی در محل سرقت‌ها آغاز شد و سرانجام ماموران حین گشت زنی در نقاط جرم خیز، موفق به دستگیری متهم در حین سرقت شدند.

سردار روح‌الامین قاسمی افزود: متهم که اعتیاد شدید به موادمخدر دارد در تحقیقات مقدماتی پلیس و مواجهه با مستندات به ۷۵ فقره سرقت کابل برق در گنبدکاووس اعتراف کرد.

**

فرمانده انتظامی مینودشت گفت: قاتل فراری ۲ برادر در تهران به همراه اسلحه غیرمجاز کمری با ۲۰ تیر جنگی در این شهرستان دستگیر شد.

نیمی از جمعیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری گلستان در هفت شهرستان گنبدکاووس، آزادشهر، رامیان، کلاله، گالیکش، مراوه‌تپه و مینودشت واقع در شرق استان سکونت دارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار