در آستانه فرارسیدن سال جدید از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، پیام تبریکی منتشر گردید.

پیام تبریک نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، در آستانه فرارسیدن سال جدید از سوی احسان گوهری راد،مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، پیام تبریکی منتشر گردید. متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

موسم بهار زیبنده ترین پاداش الهی به عالم هستی و نماد و جلوه گاه اراده باری تعالی در باز آفرینش طبیعت و شروع روح انگیز و تحول عظیم و بنیادین در احوال و قلوب است .

نوروز یکی از عناصر فاخر هویت فرهنگی ایرانیان و یکی از بزرگ‌ترین میراث‌های معنوی جهان است و ایام نوروز، موسم شادی‌ها و زدودن غم‌های زمانه و سرآغاز حیات دوباره و زایندگی، بیداری طبیعت و نمادی از زیباشناسی و ژرفای اندیشه و تفکر ایرانی است.

بدون تردید، رمز جاودانگی و ماندگاری نوروز را باید در پیام ارزشمند آن جست‌وجو کرد که در گذر زمان هم‌چنان طنین انداز است و بر جان و دل می‌نشیند تا به اجرا درآید و آن پیام پیوسته آفریده شدن و تحول یافتن و به جمال و جلال دست یافتن است.

اینجانب در آستانه سال نو،  فرارسیدن فصل بهار را به ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف گلستان و خاصه دانش آموزان عزیز و فرهنگیان شریف، تبریک و شاد باش عرض می نمایم وامیدوارم که با یاری حضرت حق و درسایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری، درپیمودن مسیر رشد و تعالی و پاسداری از آرمان های والای حضرت امام (ره) و شهدای بلند مرتبه پیروز و سربلند باشیم و الطاف خالق مهربان ما را یاری نماید تا در تحقق اهداف والای نظام تعلیم و تربیت به درستی گام برداریم.

احسان گوهری راد

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار