سرمربی سابق آبی پوشان پایتخت در صفحه اجتماعی خود دو پیام مهم داشت.

بررسی صحبت های استراماچونی ؛ دو پیام مهم سرمربی سابق استقلال

به گزارش گلستان ۲۴؛ آندره استراماچونی در مدت کوتاهی که در استقلال مربیگری کرد توانست بسیار موفق ظاهر شود و به محبوبیت زیادی دست پیدا کند.

استراماچونی با وجود آنکه با آبی پوشان پایتخت شروع ناامید کننده ای داشت اما بعد از ۴ سال این تیم را به صدر جدول رده بندی رساند البته در نهایت در بدترین حالت تیم را تنها گذاشت و به کشورش برگشت.

سرمربی سابق آبی پوشان در صفحه اجتماعی خود با جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار ایتالیایی به صحبت پرداخت و به دو پیام بسیار مهم اشاره کرد.

اما پیام نخست اینکه او در ایران با پیشنهادهای مواجه شده است اما تاکید کرد که در فوتبال ایران تنها هدایت استقلال را برعهده خواهد گرفت و راهی تیم دیگری نخواهد شد.

او گفت:من پیشنهادات خوب زیادی هم از تیم های دیگر داشتم ولی در ایران فقط برای استقلال کار خواهم کرد. معتقد هستم استقلال شانس خوبی برای موفقیت دارد و امیدوارم این تیم را در صدر جدول لیگ ببینم که سالها در انتظار آن بوده است.

و اما نکته دومی که سرمربی ایتالیایی به آن اشاره کرد تماس مدیر برنامه های سردار آزمون با او است و اینکه این مهاجم می تواند در فوتبال ایتالیا هم موفق ظاهر شود.

استراماچونی گفت:به نظرم آزمون می‌تواند در سری آ بدرخشد. آزمون در تابستان با یک باشگاه ایتالیایی در حال مذاکره بود و مدیر برنامه هایش با من هم تماس گرفت.  شفقنا

 

ارسال نظر

آخرین اخبار