تعویق زمان برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد گلستان، کشف ۶۲ تن چوب قاچاق در بندرگز و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در آبشار زیارت گرگان از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

ایجاد زیرساخت‌ گردشگری در آبشار زیارت گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، فرماندار بندرگز از اجرای طرح آسفالت باند شرقی مسیر شهر بندرگز - روستای گز با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این مسیر یکی از راه های پرتردد شهرستان است که با آسفالت ایمن سازی خواهد شد.

**
 رییس دانشگاه‌های آزاد اسلامی گلستان گفت: با توجه به اعلام ستاد مقابله با کرونا و شیوع موج دوم کرونا در گنبدکاووس و بندرگز امتحانات هفته اول این واحدها به بعد از ۲۰ تیر موکول شد.

**

 نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت که توجه با معیشت و اشتغال در جامعه جزو اولویت این مجلس بوده و در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

رمضانعلی سنگدوینی در نشست مشترک مسوولان اداره کل اوقاف و امور خیریه و ثبت اسناد و املاک گلستان اظهار داشت :مهم ترین سرمایه ایران سرمایه اجتماعی بوده و مسوولان باید توجه بیشتری به مردم داشته باشند.

**

فرماندار آق قلا گفت: از ۵۱ هزار هکتار سطح قابل برداشت گندم این شهرستان تاکنون ۴۸ هزار و ۵۰۰ هکتار برداشت شده است و کشاورزان منطقه تاکنون ۸۲ هزار تن گندم تحویل مراکز خرید و سیلوهای شهرستان دادند.

امیرشیر توماج گفت: همچنین از ۳۱ هزار هکتار اراضی تحت کشت جو ۲۵ هزار و ۸۰۰ تن و از ۳ هزار و ۲۶۰ هکتار مزارع کشاورزی کلزای شهرستان ۳ هزار و ۹۱۰ تن محصول برداشت شد.

**

اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری مبلغ ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای ملی و استانی را برای تکمیل و ساماندهی زیرساخت های گردشگری تفرجگاه زیارت اختصاص داد.

این طرح شامل احداث سرویس بهدشتی چند منظوره ، ۳ دهنه پل دسترسی به آبشار و دیواره حائل بتنی مسیر آبشار، نرده های مسیر دسترسی و روشنایی محور است.

**

محسن قنبری رئیس شعبه دوم دادگاه انقلاب شهرستان گرگان و رزمنده هشت سال دفاع مقدس بر اثر عارضه قلبی در سن ۵۲ سالگی در بیمارستان ولیعصر عج قائمشهر درگذشت.

**

فرمانده انتظامی بندرگز از کشف ۶۲ تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت در این ارتباط یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

**

کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون گرگانی فیلمبرداری فیلم کوتاه "ظهر جمعه" با مضمونی اجتماعی حدود ۱۵ دقیقه‌ای را در گرگان آغاز کرد.

سیروس همتی، محمد خوشبختیان، هانیه امامی و محمدحسین صفایی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار