مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۰ تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به مرزن‌آباد و در محور هراز تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع است.

محدودیت ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس: ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محور‌های هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.​​​

 
 

وی اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس نیمه سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در محور‌های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* رصد تردد جاده‌ها با ۲۲۶۰ دستگاه ترددشمار

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲۲۶۰ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد کاهش دارد در همین مدتهمچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۶ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

* آزادراه‌ها کرج-تهران پرترافیک‌ترین آزادراه کشور

محرابی‌نیا اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

محدودیت ترافیکی جاده‌های شمال تا روز شنبه ۲۱ تیر ۹۹

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۰ تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۰ تیر از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

* هراز روز ۲۰ تیر یک‌طرفه می‌شود

وی افزود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه ۲۰ تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه ۲۲۰ تیر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

محرابی‌نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور هراز ممنوع است.

‌وی اظهار داشت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۱ تیر در محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ۶ جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، محور فنوج-اسپکه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، جاده خرم آباد-پل‌دختر در استان لرستان، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار