بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاگردان گل‌محمدی اگر در سه بازی آینده تلاش کرده و باانگیزه بازی کنند می‌توانند با سه پیروزی ۷۲ امتیازی ‌شوند و در آن صورت پرسپولیس مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ برتر را کسب خواهد کرد و فکر نمی‌کنم تا سال‌ها تیمی بتواند حتی نزدیک به این رکورد شود.

کری سنگین ستاره سابق پرسپولیسی ها

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ، سپهر حیدری درباره شرایط پرسپولیس بعد از پوکر قهرمانی و بازی این تیم مقابل نساجی مازندران اظهار داشت:پرسپولیس با توجه به اینکه پوکر کرده بود، بازی خیلی خوبی مقابل نساجی انجام داد. البته در دقایق ابتدایی بازی نساجی گل فوق‌العاده‌ای به ثمر رساند، ولی خوشبختانه بازیکنان خیلی خوب توانستند به بازی برگردند و بعد از چند دقیقه گل مساوی را زدند و در لحظات دیگر مسابقه هم بازی در اختیار آنها بود.

وی ادامه داد:یحیی گل‌محمدی تیمش را با تمام قدرت به زمین فرستاده بود و نشان دادند که در بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ هم با صلابت بازی خواهند کرد. پرسپولیس در نیمه دوم  بازی نساجی هم فوتبال خوبی به نمایش گذاشت و در واقع بازی یکطرفه‌ای را دیدیم. با نظر کادر فنی بازیکنان جوان هم در این دیدار به میدان رفتند و تجربه کسب کردند. علیپور و سایر بازیکنان چندین موقعیت گل را از دست دادند و به نظر من اگر پرسپولیس بدشانس نبود مقابل نساجی می‌توانست با اختلاف دو سه گل به پیروزی برسد.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از عملکرد یحیی گل‌محمدی و دستیارانش تصریح کرد:پرسپولیس با ۵۰ درصد از توانش پوکر کرد و اگر همه بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند، این تیم قهرمانی باصلابت‌تری به دست می‌آورد. سرخپوشان پوکر قهرمانی را مدیون هواداران هم هستند. آن روزی که بعد از نایب قهرمانی در لیگ، هواداران ایستاده اعضای تیم را تشویق کردند پایه‌های اقتدار و پوکر قهرمانی ساخته شد.

حیدری با بیان اینکه تیم پرسپولیس تا پایان لیگ فرصت این را دارد که در تاریخ لیگ برتر دست‌نیافتنی‌تر شود، افزود:شاگردان گل‌محمدی اگر در سه بازی آینده تلاش کرده و باانگیزه بازی کنند می‌توانند با سه پیروزی ۷۲ امتیازی ‌شوند و در آن صورت پرسپولیس مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ برتر را کسب خواهد کرد و فکر نمی‌کنم تا سال‌ها تیمی بتواند حتی نزدیک به این رکورد شود.

وی درباره شانس موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت:پرسپولیس وقتی پا به مسابقات لیگ قهرمانان گذاشت یحیی گل‌محمدی و کادرش تازه به تیم اضافه شده بودند و هنوز از شرایط تیم شناخت کافی نداشتند و نتایج خوبی نگرفتند. در حال حاضر وضعیت تفاوت می‌کند. سرخپوشان با قهرمانی لیگ و روحیه بالا در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان شرکت می‌کنند و گل‌محمدی هم تفکراتش را در تیم پیاده کرده است. به نظر من شاگردان گل‌محمدی با دو پیروزی مقابل التعاون عربستان می‌توانند به لیگ قهرمانان برگردند و من شانس موفقیت آنها را زیاد می‌دانم.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد:ترکیب سرخپوشان کامل است و فقط تا حدودی با مصدومیت انصاری و نادری در دفاع چپ مشکل دارند که در این پست هم خلیل‌زاده و امیری در بازی‌های که به میدان رفتند، توانستند خوب عمل کنند. به نظر من تیمِ گل‌محمدی نیازی به تقویت ندارد و با همین نفرات هم می‌تواند در آسیا موفق شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار