نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با حضور در فرمانداری شهرستان علی آباد کتول با محسن سوخته سرایی فرماندار جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار مدیرکل هواشناسی استان گلستان با فرماندار علی آباد کتول

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی هواشناسی گلستان، دراین دیدار که معاون فنی، معاون پیش بینی، رئیس اداره پایش و رئیس اداره هواشناسی شهرستان علی آباد کتول نیز حضور داشتند، نوربخش داداشی گفت: با توجه به اقلیم و توپوگرافی شهرستان و وجود دو دهنه سیل‌خیز محمدآباد و زرین‌گل و ارزش اطلاع رسانی‌های لحظه‌ای در پیش‌بینی سیلاب‌های ناگهانی و از طرفی با توجه به وقوع بارش‌های حدی و سنگین نقطه‌ای که در پایین دست منجر به تشکیل روان‌آب و سیل‌‌های مخرب می‌شود بر احداث حداقل دو ایستگاه باران‌سنجی دیتالاگر در منطقه کوهستانی نرسو و ارتفاعات زرین گل تاکید نمود.

وی افزود: در این زمینه بررسی‌های اولیه و جانمائی لازم برای احداث ایستگاه‌های مورد نیاز در راستای هشدار ‌سیل در دست اقدام بوده و امید است با حمایت فرماندار شهرستان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی هرچه زودتر مشکلات زمین محل احداث ایستگاه هواشناسی روستای نرسو حل و فصل شود.

در ادامه سوخته‌سرائی فرماندار شهرستان ضمن علاقه‌مندی به دیدگاه‌های توسعه‌ای هواشناسی و قدردانی از زحمات و اقدامات انجام شده تاکنون درسطح شهرستان قول مساعد داد جهت رفع مشکلات هواشناسی در سطح شهرستان از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار