معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان جوانان در آیین تجلیل از مربیان و هیات های برتر اسکیت استان گفت: بایستی در موضوع آموزش پایه و تخصصی بیشتر تلاش شود و تقویت و حمایت در زمینه اسکیت تخصصی صورت بگیرد.

لزوم حمایت و تقویت اسکیت تخصصی در استان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از برنا از گرگان؛ بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس آیین تجلیل از مربیان و هیأتهای برترشهرستانی اسکیت سال ۹۸استان گلستان با حضور معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان، مهدی شکی رئیس هیأت اسکیت استان گلستان، ورزشکاران و جمعی دیگر برگزار گردید.

در این نشست ساسان معین معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان اظهار کرد:در هر مجموعه ای هنر یک مدیر این است که بتواند از تمام ظرفیتهای مثبت و منفی استفاده و وحدت و همسویی در عملکرد و رهبری خود ایجاد کند.

وی بیان کرد: بایستی در موضوع آموزش پایه و تخصصی بیشتر تلاش شود و تقویت و حمایت در زمینه اسکیت تخصصی صورت بگیرد.

معین برای ارتقاء سطح مربیان ورزشی افزود: برای ارتقاء سطح دانش فنی مربیان حتما باید کلاسهای عملی مربیگری برگزار گردد زیرا این کلاس ها باعث پیشرفت ورزشکاران و ارتقاء سطح هیأت اسکیت استان میگردد.

وی در ادامه گفت:مجموعه هیأتها در زمینه ورزش اسکیت با توجه به توانمندی هایی که دارند باید شناسایی و با همفکری یکدیگر در جهت ارتقاء این رشته ورزشی تلاش کنند.

در پایان این مراسم به مائده نوری قره تکن، مهرناز قادری، احمد مزیدی، اسماعیل دل داده مهربان به عنوان مربیان برتر هیأت اسکیت استان گلستان به رسم یادبود لوح و هدایایی اهدا شد.

همچنین در این مراسم از سیده ساجده عقیلی حائز مقام سوم در مسابقات اسکیت سرعت تقدیر شد.

گفتنی است در بخش هیأت های اسکیت برتر شهرستانی از هیأت اسکیت شهرستان گالیکش وهیأت اسکیت شهرستان آزادشهر نیز تقدیر به عمل آمد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار