علی کریمی خبرسازترین چهره فوتبال ایران طی یکساعت گذشته بوده است.

پرسپولیس و انتقام استقلالی شدن نادری با وسوسه کردن به علی کریمی

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ، علیرغم امیدواری مدیران استقلال به ادامه همکاری با علی کریمی ، این بازیکن هنوز تصمیمش برای فصل جدید را نگرفته است و مقصد بعدی او سوالی است که هنوز کسی جوابش را نمی‌داند.

در شرایطی که از سپاهان به عنوان رقیب اصلی استقلال در ماجرای علی کریمی نام برده می‌شود، خبری عجیب که روی خروجی خبرگزاری مهر قرار گرفته که بیشتر به یک بازارگرمی برای گرفتن کلیک شبیه است تا یک ماجرای واقعی.

طبق گزارش این خبرگزاری، باشگاه پرسپولیس پیشنهادی وسوسه‌انگیز به هافبک استقلال داده که همین امر باعث شده کریمی فعلا تماسی به پاسخ استقلالی‌ها ندهد و منتظر اتفاقات روزهای آینده باشد. خبری عجیب که با توجه به پر شدن سهمیه لیگ برتری پرسپولیس از اساس غلط است.

ماجرا چقدر جدی است؟

اطلاعات خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که خبر پیشنهاد پرسپولیس به هافبک استقلال صحت دارد و گویا یکی از مدیران این باشگاه بدون اینکه از پر شدن سهمیه لیگ برتری پرسپولیس با خبر باشد با کریمی تماس گرفته و به او پیشنهاد سالی ۱۰ میلیارد تومانی داده است. نکته عجیب اینکه کادر فنی پرسپولیس در جریان این ماجرا نبودند و آنها بعد از شنیدن این خبر هم تعجب کرده‌اند هم از اینکه چنین اتفاقی بدون هماهنگی با آنها صورت گرفته، ناراحت شده‌اند. اینکه مدیران پرسپولیس در جریان لیست بازیکنان این تیم نیستند هم در نوع خود عحیب است.

پرسپولیس در حال حاضر سه هافبک دفاعی تخصصی سرشناس دارد و نیازی ندارد که در این پست بازیکن جدیدی بگیرد. از طرف دیگر همانطور که گفتیم این باشگاه تمام سهمیه‌های لیگ برتری‌اش را جذب کرده و نمی‌تواند علی کریمی را جذب کند و ظاهرا این مدیر پرسپولیسی قصد داشته انتقام انتقال نادری به استقلال را با این پیشنهاد بگیرد.

تکذیب مدیر برنامه کریمی

انتشار خبر پیشنهاد پرسپولیس به علی کریمی ، سر و صدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته و کار به جایی رسیده که یکی از چهره‌های نزدیک به باشگاه استقلال، در صفحه اینستاگرامش از مدیر برنامه کریمی توضیح خواسته که چرا اینقدر ماجرای تمدید قرارداد کریمی با استقلال کشدار شده است. جالب اینکه ایجنت کریمی هم خبر حضور این بازیکن در پرسپولیس را تکذیب کرده است.

سکوت مدیران استقلال شکسته می‌شود؟

فعلا همه منتظر واکنش مدیران استقلال هستند. اگر چه آنها معتقدند تا روزهای آینده اخبار خوبی به هواداران تیمشان خواهند داد اما حالا ماجرای علی کریمی به داستان محمد نادری و همچنین پرونده مطالبات شفر اضافه شده و باید دید تیم مدیریتی استقلال که طی روزهای گذشته ترجیح داده در برابر اتفاقات اخیر سکوت کند، به ماجرای کریمی واکنش نشان خواهد داد یا نه. باز هم تاکید می کنیم با توجه به پر بودن سهمیه لیگ برتری پرسپولیس امکان انتقال بازیکنی که فصل پیش در لیگ برتر بازی کرده باشد به این تیم وجود ندارد. اگر پرسپولیسی‌ها می توانستند سلیمی تراکتور را می‌گرفتند تا جای خالی شجاع را پر کنند. پیشنهاد به علی کریمی هم فقط یک جنگ روانی به نظر می رسد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار