رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: انقلاب اسلامی منادی وحدت و زمینه‌ساز امت واحده در جهان است.

انقلاب اسلامی منادی وحدت در جهان است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از آنا از آزادشهر، حجت‌الاسلام سید علی طاهری در نشست معاون توسعه دانشگاه آزاد اسلامی کشور با روسا و کارکنان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان که در واحد آزادشهر برگزار شد با اشاره به هفته وحدت اظهار کرد: وحدت شیعه و سنی در طول پیروزی و تشکیل انقلاب اسلامی سبب شده تا این وحدت زبانزد مردم سایر کشورها باشد.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما منادی وحدت در جهان بوده و زمینه‌ساز تشکیل امت واحده اسلامی است و می‌تواند سبب ترویح اسلام ناب محمدی در جهان شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با اشاره به راه‌اندازی پروژه‌های دانش‌بنیان توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گلستان در راستا حمایت از پروژه‌های پژوهشی و دانش‌بنیان اقدام به ایجاد گلخانه در گرگان کرده است.

طاهری مطرح کرد: گلخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان به مساحت ۵۷ هزار متربع با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۲ میلیارد تومان از سال ۱۳۹۴ در راستای پروژه‌های پژوهشی آغاز به فعالیت کرده است.

وی مطرح کرد: این گلخانه مجهز به سیستم آبیاری نوین بوده و در حال حاضر ماهانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان درآمد دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان تبیین کرد: در این گلخانه بذر گل‌ها،  درختچه و گیاهانی که مصرف آب زیاد ندارند تولید، پرورش و به فروش می‌رسد و تاکنون با تولیدات خود در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حضور یافته است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار