مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گلستان گفت: از زمان فعال سازی پویش ملی «آجر به آجر» در گلستان، تاکنون هشت هزار و ۲۷۵ نفر در این طرح مشارکت داشته اند.

مشارکت ۸هزار گلستانی در طرح«آجربه آجر»/۱۷۲ کلاس درس تحویل داده شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ یاسر لیوانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: پویش ملی «آجر به آجر» به منظور جذب و گسترش مشارکت سازمان‌ها، نهادهای دولتی و غیردولتی و سایر اقشار و گروه‌ها در استان گلستان فعال شده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گلستان افزود: از زمان فعال سازی این پویش تاکنون هشت هزار و ۲۷۵ نفر مشارکت داشته و بیش از ۱۷۵ میلیون تومان هم جمع آوری شده است.

لیوانی گفت: هدف از اجرای این طرح نهادینه کردن فرهنگ مدرسه سازی در بین همه اقشار است و بیان می‌کند که هر شخص با هر رقمی می‌توانند خیر باشد.

وی اضافه کرد: ما فقط به دنبال خیران با مبالغ میلیاردی نیستیم بلکه صنوف، مردم و سایر گروه‌ها هم می‌تواند در حد توان خود مدرسه بسازد.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گلستان بیان کرد: در این پویش همدلانه، هموطنان با مراجعه به سایت می‌توانند حتی به اندازه خرید یک آجر در مدرسه‌سازی مشارکت کرده و سهمی را در محرومیت زدایی آموزشی کودکان این سرزمین داشته باشند.

۳۱ پروژه در سال ۹۹ تحویل داده شد

لیوانی در خصوص پروژه‌های سال ۹۹ اظهارکرد: در سال جاری تاکنون ۳۱ پروژه با ۱۷۲ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش شده و پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۲۰۰ کلاس درس دیگر به بهره برداری برسد.

وی گفت: از ابتدای سال تاکنون خیران با مشارکت ۴۱ میلیارد تومان مشارکت ۶۵ درصدی در ساخت مدارس داشته اند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گلستان بیان کرد: میزان مشارکت خیرین طی دو سال اخیر از ۳۵ درصد به ۶۵ درصد رسیده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار